Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen ismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen ismerkedtem egy lánnyal. Szerintetek elrontottam az esélyem? többi lent.

Figyelt kérdés

Egyértelműen bejöttem neki, és ő is bejön nekem, ez a 2. alkalom volt hogy így kettesben dumálgattunk és ismerkedtünk. Csak kézfogás volt és ölelés, elég okos és nagyon óvatos lány ami nálam szintén imponál.

Sajnos átestem az ivászattal a ló másik felére. Bementünk táncolni a tömegbe ,kicsit ölelkeztünk, együtt táncoltunk, majd ugye a részeg agyam átvette az uralmat, és azt mondta hogy markoljak bele a fenekébe, hát bele is markoltam rendesen. Erre pedig elment. Van még esélyem vagy mostmár bunkónak vagyok bélyegezve aki csak "azt" akarja?


2021. aug. 15. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élünk! Szerintem kérdezd meg mit gondol. Ha úgy van kérjél bocsánatot és mond, hogy csak azért csináltad, mert részeg voltál.
2021. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban okos és óvatos lány, akkor szerintem igen, eljátszottad az esélyed. Megpróbálhatsz tőle elnézést kérni, hiszen sokat nem ronthatsz a helyzeten.:)
2021. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Jézusom, egy lány aki nem engedi hogy sokadik összefutás alkalmával ittasan táncolva megfogd a fenekét, azt a lányt hagyni kell örökre a fenébe, porosodjon kedvére.
2021. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg olyan ovatos akkor lehet neki hirtelen nem esett jol. Mindenkepp probalj vele beszelni es elnezest kerni. Illetve mond el neki azt is hogy nagyon szimpatikus neked es megbantad hogy ilyet tettel. Illetve nem tanacsos sokat inni ha lannyal vagy. Ilyenkor a fiuk egy resze nem is nagyon iszik hogyha valami tortenne meg tudja vedeni a lanyt, hiszen ha reszeg vagy nem ugy allsz mar a labadon sem.
2021. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitudja. Beszélj vele. Viszont nem csak az lehet ilyenkor a taszító számára, hogy belemarkoltál a fenekébe, hanem maga az is, hogy annyit iszol, hogy ilyeneket csinálj. Szóval kitudja, hogy van-e esélyed, beszélj vele, már úgy sincs mit veszíteni.
2021. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

A legnagyobb bajt abban látom (talán ő is), hogy részeg voltál. Én azt gondolnám, hogy máskor is ilyen vagy, ill. ha egy darabig fékeznéd is magad, de idővel alkoholistává válnál. Nem biztos, hogy így lenne, de én ezt gondolom rólad.

Ha gondolod, hívd fel, kérj bocsánatot és ajánlj fel egy találkozást. A reakcióját véglegesen fogadd el.

Ffi.

2021. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szögezzük le, gyakran iszom de nagyon ritka hogy ennyire tulzasba vigyem, szóval ez csak egy ilyen botlás volt. A korrekt válaszokat pedig köszönöm, szerintem következő alkalommal majd megpróbálom korrigálni valahogy.
2021. aug. 15. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha megvan az életkorod hozzá, akkor nem látom bajnak, ha néha-néha iszol valamit. Kérdés, hogy mennyit iszol általában és milyen gyakran. Ha érdekel, elküldök egy magazin kimutatását, mennyi italt fogyaszthat (és miből), egy átlagos tömegű nő és mennyit egy férfi.
2021. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 elküldheted mert ilyet még nem láttam
2021. aug. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!