Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hol ismerkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hol ismerkedtek szívesen?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény kutatás, Sokat olvastam itt, hogy sokan írják hogy mennyire oda meg vissza lennének ha az utcán leszólítaná őket valaki, megint más meg ijedtében szinte a rendőrséghez szaladna, megint mások azt írják hogy szórakozóhelyekre mennek ismerkedni, mások szerint meg ha elmegy hétvégén szórakozni akkor hagyják békén a fiúk, olyat is olvastam aki szerint a mai világban az interneten lehet legjobban ismerkedni, mások meg azt mondják hogy ha egy ismeretlen rájuk írna, kapásból le is tiltaná...

Szóval lányok, a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy Ti hol ismerkedtek szívesen?



2016. aug. 23. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én facebookon még csak vissza se jelölöm az ismeretleneket viszont pl plázában örülnék ha valaki odajönne hozzám.Neten még sosem próbáltam ismerkedni, a legjobb ha baráti társaságban vagy kisseb buli közben ismerkedünk meg.
2016. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Nálam egyértelműen az internet a nyerő.

A férjemet is a FB-on ismertem meg, igaz, hogy amikor először rám írt, leráztam. Az volt a szerencséje, hogy üzleti ügyre hivatkozott, így szóba álltam végül vele :D

2016. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Buszon, gördeszkapályán, kávézóban. Nem bánom ha odajönnek az emberek beszélgetni:)

16/l

2016. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmikepp nem neten
2016. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, akkor hol? :)
2016. szept. 3. 21:52
 6/21 anonim válasza:
94%
Hat en peldaul nagyon orulnek neki ha odajonnenek hozzam az utcan, persze csak az olyanoknak akik nekem is tetszenek.:) de nyugodtan menj oda egy lanyhoz, max elkuld de azt se ugy hogy leordit, csak ugy finoman fogja tenni:))) de azt ertekeljuk ha egy fiuba van annyi ver hogy oda jon :) esetleg utcan, buliba stb
2016. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az előző barátomat egy Bohemian Betyars koncerten ismerkedtem meg.

de ilyesmi helyeken is ismerkedtem már:

- teaház

- sulis rajzszakkör

- könyvklubb

- kosárlabda edzés

- busz :D

2016. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én is a valosagban szeretek ismerkedni.neten nem az igazi:) 15l
2016. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Szórakozóhelyen semmiképp sem, interneten nem szívesen. A többi helyen okés.
2016. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Legszivesebben baratokon,ismerosokon keresztul. Nyilvan nem a legjobb baratnom kozeli barataira fogok ramaszni,de volt mar,hogy pl osztalytarsam edzotarsaval volt meg a kolcsonos szimaptia(bar vegul nem lett semmi,de ez hosszu). Ilyenkor talan kicsit nagyobb ra a garancia,hogy normalis az illeto.

De egyebkent barmire nyitott vagyok. Az elso szerelmemet egy borzalmasan troger szorakozohelyen ismertem meg. Mi a vihar elol menekultunk be oda,o pedig hulla reszeg volt. Ennek ellenere valamiert szoba alltam vele,es utolag nem is banom,bar mar eleg regota nem is tartjuk a kapcsolatot.

2016. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!