Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnék meg a toxik barátaimtól és az exemtől?

Figyelt kérdés
A néhány barátomban eléggé csalódtam az utóbbi időben,mellesleg az egyik újra habi jóban van az exemmel,akivel már amúgy jó ideje szakítottunk még is másokon keresztül “zaklat”. Mit tegyek? Elég mélyen szoktak érinteni ezek a dolgok és napokig gyomorgörcsöm van

2021. aug. 15. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ha kicsit idősebb leszel már fel sem fogod ezeket a dolgokat :D nem ez lesz a legnagyobb problémád.

Mással is előfordul az ilyesmi én már voltam rossz ex-is meg engem is zaklattak,régen még érdekelt ez az egész most már le sem szarom.


28f

2021. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mindenhol van olyan funkció hogy tiltás és figyelmen kívűl hagyás valamint kéretlen üzenet :D

Nem kell egyszerűen reagálni nekik.Majd csak eltűnnek.

2021. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még valami ilyenen nem érdemes görcsölni.Nem hiába ex az ex és az olyan barátok akiket te 'barátoknak 'nevezel valójában csak valami ok miatt/érdek miatt "barátkoztak" veled.

Az ilyeneket engedjed el :)Lesznek igaz barátaid is majd.

2021. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!