Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnám meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

A barátnőm 1 hónapra elutazott, és szerdán jön haza. Egy hónapja nem szexeltem, így eléggé vágyok már egy jó éjszakára.

Az a probléma hogy az elmúlt héten, nagyon feszít a farkam. Folyamatosan feláll, és nagyon megduzzad. Mondhatni szét robban. Kb fél óránként újra feláll, sőt van amikor gyakrabban is. Amikor eszembe jut a barátnőm (már pedig mostanában csak rá gondolok) néha ki is csórdul. Éjszaka rendszeresen ébredek álló farokkal, magömlésem is gyakrabban van. Nagyon sokat maszturbálok (a barátnőmet nem zavarja azt mondta), de egyszerűen nem lankad le. Volt olyan hogy fél órán keresztül maszturbáltam, és vagy háromszor elmentem, mégis úgy éreztem majd szétrobban a farkam. Amikor a barátnőmet gondoltam, egyszer még az alsóm is tele ment...

Már arra is gondoltam hogy megdugok egy párnát, vagy valami, mert a sima kézzel izgatás már nem elég. Azt az ötletet olvastam hogy meleg vízzel töltelékű párnának a huzatát kell szégombolni és oda dugdosni a szerszámot. Elvileg segít.

Ha egyedül élnék ezzel nem lenne gond, de még anyámmal élek, és nem mászkálhatok álló farokkal. Márpedig úgy hogy 20 percenként kökeményre merevedek... Kicsit nehézkes.

Szóval mit tudnék tenni hogy kevésbé álljon? Vagy hogyan tudnám elérni hogy ne álljon fel ilyen gyakran? Valami lelankasztja? Vagy mit csináljak vele? Addig kell várnom amíg vissza nem jön a barátnőm? Vele egy kiadós szex segíteni fog?

Már nagyon kezd idegesíteni...

Tudnátok segíteni?

18/F



2021. aug. 15. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kibirod.....
2021. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Tegyél rá 5 befőttes gumit, akkor nem fog állni pistike.
2021. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a rövid időt ki kell bírnod. Erről győzd meg magad.
2021. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ennek elég kamu szaga van
2021. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Na jobb lett? Vagy nem tegnap jött elvileg haza?
2021. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!