Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldhatnám meg ezt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám meg ezt az iszonyú helyzetet a volt legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen van egy lány akivel egy éve nagyon jóban lettünk, minden időnket egymással töltöttük. Ő lett a legjobb barátom. Kb. két hónappal később szerelmes lettem belé, és hetekig sírtam, de elmondtam neki. Nagyon nehéz időszak volt, nem is beszéltünk utána sokáig, de a végén minden jóra fordult. Talán még jobb volt a kapcsolatunk, mint előtte. Az új, sokkal nagyobb problémák, egy hónapja kezdődtek. Tudni kell rólam, hogy soha nem fogyasztok alkoholt, de ő meghívott bulizni és elmentem vele. Nagyon részeg lettem, elkezdtem fogdosni a mellét és a seggét. Valamiért, még rosszabbra fordult, nem emlékszem miért, de lepofoztam és ri**nc és ku**a szavakat használtam rá és megrágott étellel dobtam meg és köptem le. Azután elküldött haza a városból. Én másnap mély depresszióba estem és azóta is tart. Nagyon megbántam, mert ugye nem is feltétlen tehetek róla, csak arról hogy sokat ittam. Nagyon sajnálom, mert nagyon szeretem őt,mint barátomat és mint lányt. Sok más történt azóta, rendszeresen fogyasztok alkoholt, még hétköznap is, kipróbáltam a füves cigit, sőt a rendes cigire rászoktam, a falba vertem a kezemet és megzúzódott, a karomba véstem a monogramját. Azóta azt mondja, hogy nem haragszik rám és majd alakul valahogy. De igazából nem beszélünk és nem lát szívesen. Mit kéne tegyek annak érdekében, hogy észrevegye, hogy mennyire szeretem és újra barátok legyünk. Hogyan kéne bocsánatot kérnem, hogy azt komolyan elfogadja? Valami nagy dolgot kell tennem ahhoz, hogy ezt komolyan vegye. És az a baj ezzel a kérdéssel, hogy rengeteg részletet kihagytam, mert lehetetlen elmondani mind. Köszönöm a mihamarabbi válaszokat, tanácsokat! 16/F
2018. nov. 27. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Vannak kapcsolatok amik nem helyre hozhatok, szerintem az lenne a legjobb ha megbocsajtanal magadnak es elfelejtened. Es ne igyal, mert ugy tunik beloled az allatot hozza ki. Am sem mukodne a baratsagotok, ha beleszerettel.
2018. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
55%
Nem akarok atyáskodni feletted de mi a gyásznak kellett részegre innod magadat. Azt hitted, hogy menőbb leszel tőle. Főleg 16 évesen. Látod mi lett a vége. Magadra vess. És erre még folytatod, hogy jaj depressziós vagyok rászoktam a cigire. Ettől a lány szerintem el undorodna. Attól nem leszel menőbb és nem lesz nagyobb esélyed visszaszerezni a lány bizalmát. Állj le ezekről a cuccokról. Ne azt akard elérni, hogy a csaj sajnálatból megbocsájt. Szeddössze magad és kérj NYUGODTAN bocsánatot, nem mint az állat, hogy akkor instant a karodba ugrik majd. Adj egy kis időt neki, hogy felfogja, hogy komolyan gondolod és megbántad a dolgot. Így esélyed van újra nála.
2018. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat a kérdésre!
2018. nov. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!