Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, akinek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, akinek a "mackósabb", "testesebb" alkat jön be, kb mit értetek ezalatt?

Figyelt kérdés

Nem mindegy, hogy 75 vagy 120 kilóról beszélünk. Ti mit értetek ezalatt (kilóban, vagy képpel is illusztrálhatjátok).


180 centi vagyok, tavasz óta sokkal többet mozgok, de többet is eszem, 84 kilóra híztam (izom is jött fel, de pocakom is lett). Jobban érzem magam így, és kb. 90 kilóig nem bánom ha felmegyek.


Szerintetek az már túl kövér?



2021. aug. 16. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 92 kg vagyok 178 cm-hez. Azt szokták mondani, hogy mackós/pocakos alkatom van. 20f
2021. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Pasim 185 cm, 90 kg volt mikor összejöttünk, azóta valamennyi még talán ment rá. Szép izomzata van, és imádnivaló, harapdálni való, egyszerűen tökéletes hasa :))
2021. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem az számít igazán, hogy mennyire vagy vékony, pocakos, mackós, izmos, stb. hanem, hogy mennyire érzed jól magad a bőrödben, mert többet számít a kisugárzás. Én lány létemre mindig kövér lány voltam, régen nagyon utáltam magam érte, de amióta elfogadtam magam így, amióta szeretem magam, azóta többet is törődöm magammal, azzal, hogy hogyan öltözködöm, illetve a kisugárzásom is megváltozott, és sokkal több dicséretet, elismerést kapok a fiúktól is, mint régen.

Te is arra törekedj, hogy magadnak felelj meg, ne másoknak, érezd jól magad a bőrödben.

2021. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg szerintem én is az vagyok, bár a 172 cm/100 kilómmal azért egy téli álomra készülő macira hajazok inkábn 😂 Az utolsónak egyébként igaza van, de annyival kiegészíteném, hogy vékonyabban sokkal egészségesebb lennél, meg vonzóbb is a nagyátlagnak. Én pl nem szeretem magamat így, de elfogadni elfogadtam, de épp emiatt teszek ellene és sikeresen fogytam 10 kilót 2 hónap alatt. Szóval nem lehetetlen, ha le akarsz fogyni. Ha meg nem, akkor az előttem válaszolónak fullosan igaza van
2021. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt nem maga a csavo szemelye , kulseje a lenyeg, hanem a testalkata. [link] igy hirtelen o jutott eszembe akinek az alkata olyan volt
2021. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Cseppet sem kövér a kilencven kiló, sőt utálom, ha egy fiúnak a lábával fogat lehet piszkálni.
2021. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl tetszik a 175/130 is, ha nem csak csupa háj, hanem izom is van a testén. Szóval, ha gusztán dagi.
2021. szept. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Brum. Brumm-brumm...
2021. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!