Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyre több sráctól hallani, hogy nem tetszik nekik a tipikus vékony, modell alkat, és sokkal inkább az átlagos/duci lányokat preferálják. Ezt általában azzal indokolják, hogy nem olyan nagy a mellük, fenekük, kilátszanak a csontjaik stb. De ez tényleg ennyire taszító? Csak mert nekem is ilyen alakom van (magas vagyok, kis mellekkel, karcsú derékkal, kis, feszes fenékkel, hosszú combokkal, vékony, izmos alkattal), de magamnak így tetszek, több zsírral szerintem rosszabbul néznék ki. Nektek mi a véleményetek erről? Tényleg jobbak a ducibb lányok? Ennyire zavaró, ha valakinek kicsit kilátszanak a csontjai, vagy így is lehet valaki vonzó?

2021. jún. 26. 23:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
26%
A fiúk nagyrészt azért mondják ezt, mert nem akarják megsérteni azt a duci lányt akivel éppen beszélnek, vagy csak fel akarják szedni.
2021. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem egyre több sráctól hallani, hanem mindig így volt. Az anorexiás modelleket a szépségipar tette tönkre és tolta az emberek képébe, náluk lehet reklamálni.


A kilátszó csontok nem vonzóak, de a hosszú láb, karcsú derék az szokott lenni.

2021. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok reklamálni, mert ilyen alakom van xD. Persze értem, hogy nem mindenkinek jön be, de pl engem nem a szépségipar tett tönkre, akàrmennyit eszek nem tudok hízni, de őszintén nem is nagyon akarok. Ja és nem vagyok anorexiás xD

Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e akinek tetszik az ilyen alkat:D

2021. jún. 27. 00:04
 4/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
10%

nem noies ha nincs rendes feneked csipod es lathato melled

ha hizni nem akarsz, amit nem is kell mert miert kene?

akkor gyurnod kell, fenekre combra legalabb

es mellre sem art

2021. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimondottan a vékony tetszik, szóval igen. Van :)
2021. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hallom én is, hogy azt szeretik ha van mit fogni a lányon meg sokaknak a latinos testalkat a vonzó. De amúgy meg kinek mi valakinek meg kifejezetten a vékony lányok jönnek be. Az a lényeg, hogy te legyél elégedett magaddal ne másnak akarj megfelelni. Aki szeretni fog annak úgy leszel jó ahogy vagy.
2021. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4 Látható mellem és fenekem van, csak nem nagy. Viszont a derekam meg még kisebb, szóval rendesen "elkülönülnek", nincs egyben a mell-derék-csípő vonala :D


Amúgy mindenkinek köszi, aki eddig válaszolt:)

2021. jún. 27. 00:55
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk már ,hogy ilyennek meg olyannak kell lennie a nőknek... Akkor minden pasinak minimum 6 kocka izmos mell hát kar váll láb vagy különben hulladéknak szamítanak.
2021. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is jobban tetszenek a nagyobb mellű, fenekű lányok, szép combokkal, de ettől még lehet csinos egy vékony csaj is.
2021. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A leírod alapján teljesen jó az összkép. Mi pasik csakis ezt nézzük. A teltnél is, pedig sokan a saját egybetestüket azonosítják a teltkarcsúval haha
2021. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!