Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zárkozott típus vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zárkozott típus vagyok. Ez előny vagy hátrány számotokra?

Figyelt kérdés
Ebből kifolyólag nem nagyon szoktam beszélgetni.

2021. aug. 22. 14:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

A zárkózottságodnak oka lehet. Próbáld rendezni magadban.

Tulajdonképpen, elsősorban Neked hátrány ha zárkózott vagy. Nehezen közeledik Hozzád bárki/Te nem engeded a közeledést. Próbáld feloldani Magadban a problémát. Esetleg kérd szakember segítségét.

2021. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem előny lenne.
2021. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem könnyíti meg a dolgokat az biztos. Inkább hátrány, mert ha mondjuk szimpatikus is vagy, de nagyon akadozik a beszélgetés, erőltetett az semmiképp nem pozitív. Azt lehet ebből érezni, hogy nincs meg a kémia, mert ha megvan akkor könnyen megy a beszélgetés, de ha nem, akkor arra gondol az ember, hogy nem jön be neked és így nem lesz túl hosszú életű a dolog.
2021. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen lányokat, az, hogy nagyon csendesek, félénkek, alapjáraton nem zavar. Viszont az ha sokszor nem beszélgetnek velem, túlságosan visszahúzódóak, az arra enged következtetni, hogy nem akarnak tőlem semmit. Szerintem arra kell ügyelned, hogy amikor a neked tetsző személlyel beszélsz, akkor engedd el magad kicsit, te is mutass érdeklődést, különben azt lekoptatásnak vesszük, ha nekünk kell mindig keresni, és harapófogóval kell mindent kihúzni belőled. Nyilván vannak nagyszájú, laza lányok, akik egyből az ölébe ugranak a másiknak, nekik több esélyük van gyorsan párt találni, elsőre jobb is lehet velük beszélgetni. De neked nem kell ilyennek lenned, ha látjuk valakin, hogy képes megnyílni (legalább 1 valakinek), akkor az ugyan olyan jó kapcsolat tud lenni.
2021. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges.:)
2021. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mennyire zarkozott.

Ha harapofogoval kell kiszednk, akkor nekem nem jo..

2021. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez előny és hátrány.


Előny, mert akkor te nem vagy az az iszogatós, partizós csaj, amitől néha hányhatnékom van. Te nem smárolsz le más srácot részegen, stb.


Hátrány, mert akkor hogy menjek oda, ha te meg szinte nem is válaszolsz? Kell az interakció. Ha szerzel ebben egy kis bátorságot, a személyiséged meg teljesen rendben van, akkor álomnő is lehet belőled

2021. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd a probléma okát megtalálni (nem megoldani mert orvos nem vagyok) de egy olyan szintre jutni, hogy felismerd, hogy miért alakult ki akkor írj nyugodtan!
2021. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 22. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Légy beszédesebb, ne válaszolgass csak kurta szavakkal, hanem mondatokban, nézz a fiú szemébe, arcára, nevess egyes mondatain (ha erre érdemesnek találod), kérdezz tőle Te is valamit, ami érdekel a témával kapcsolatban, de még eddig nem mondta ki, viszont eszedbe ötlött, hogy ezt

Győzd le magadban a zárkózottságot, nehogy azt higgyék a fiúk, hogy nem érdekelnek Téged.

2021. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!