Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lánybarátai miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lánybarátai miért szeretnek random poénbol tökönrugni?

Figyelt kérdés
Nem olyan erősen csinálják, hanem csak így hülyülésből.

#barátnő #Tökönrúgnak #Lánybarátai
2021. aug. 23. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én "hülyülésből" már rég pofánvágtam volna az összeset. Miért hagyod ezt?
2021. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem vicces.

Hülyülésből megmarkoltam volna a mellét

2021. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem tudom. 17l
2021. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Visszakérdeznék, hogy mit szólna hozzá, ha te is alányúlnál vagy megütnéd a mellét. Talán észhez kapnának. Dedós kis hülyék...
2021. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Pofozd fel" a mellét, ha pedig "nincs" (magyarul kicsi) akkor az arcát.


A hátulütője csak annyi hogy kontextus nélkül eléggé félreérthető egy kívűlállónak, illetve a lánynak hisznek előbb, ha megvádol valamivel.


Alternatív opció amit én csinálnék hogy amikor elkezd rugni, fogd meg a lábát és kezd el emelni, addig amíg már majdnem felborulna. Ott mondd meg neki hogy még egy ilyen és felborítod. Ugyanezt a többivel is.

2021. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ez valóban baromság a részükről, de lányként azt mondom, hogy nem túl jó ötlet a mellüket fogdosni. Inkább borítsd fel őket, ahogy #5 mondta...
2021. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy nyominger vagy, hogy hagyod.
2021. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem hagynám a megalázást. Persze nem bántanám őket, csak határozottan megmondanám, hogy ezt be lehet fejezni, nem vagy te boxzsák.
2021. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!