Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képküldés fiúknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képküldés fiúknak?

Figyelt kérdés
Lányok! Csak akkor küldtök (nem meztelen, csak egy sima) képet magatokról egy srácnak, ha szimpi nektek? Vagy más esetben is előfordul?

2021. szept. 1. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Csak is ha szimpi, de akkor se azonnal. Csak ha már komolyabban beszélgetek vele.
2021. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Meztelen képeket kaptam már szub szolgáktól, exhibicionista ribiktől, szexpartnerektől, és romantikusan vonzódó lányoktól is. Szerintem elég sok dolog motiválhatja.
2021. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Ja félreolvastam, azt hittem meztelenről van szó.

Simát még a nagyanyjának is küld, szóval végképp a teljes spektrum adott.

2021. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem erre való a közösségi média? Miért kéne még képeket küldeni, ha nem meztelen? Akkor már simán posztolhatná is.
2021. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a(z eddigi egyetlen normális) választ!:D


Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon!

2021. szept. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!