Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 21 éves létemre a 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 21 éves létemre a 15 éves lányok inditanak be az gáz?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban vonzanak ők, mint mondjuk a 18-20 évesek. Van ismerősöm aki ezt kicsit el is ítéli, van aki viszont megérti. Az tetszik hogy teljesen érintetlenek, és olyan érzékenyek, gyámótalanok. Meg imádom a reakcióikat, olyan kislányosak, de egyben nőiesek. Eddig nem igazán kaptam visszajelzéseket, hogy ez helytelen lenne, 1-2 komolytalant esetleg. Arra lennék kiváncsi elsősorban ,hogy ezt átlagban a társadalom mennyire ítéli el? (15 alá soha nem mennék)
2021. szept. 1. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem gáz
2021. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem gáz.
2021. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Pedomaci vagy
2021. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Szomorú hogy sokak szerint gáz.. mert én 20 évesen 15 nek nézek ki.. akkor most gáz ha azt látják az emberek hogy egy 21 évessel vagyok együtt?
2021. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
24 vagyok a barátnőm 16!A korához képest érettebb, mint a korombeli lányok!
2021. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem gáz. Annyi idősen nekem is bejöttek a 15-16 évesek. Nagyon szépek. Most 27 vagyok. Már nem járnék 18 alattival személyiségbeli okok miatt, de attól még külsőre nagyon szépek.
2021. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem járok velük én sem.
2021. szept. 1. 20:09
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Miért ne járhatnál 6 évvel fiatalabbal? :D lol

Én huszonévesen szét randiztam az agyam tinikkel.


Igaz már átcsúsztam a 30-ba, de most is 10 évvel fiatalabb a barátnőm. Teljesen normális, és társadalmilag elfogadott. ami azt illeti mindig is ez volt a módi, aki megteheti fiatalabb csajokat választ.

2021. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

Úgy látom ma már őszintének sem szabad lenni. Nem baj gyerekek, sajnos nem sajnos van ilyen, és nem az ember tehet arról kihez vonzódik, tehát senkihez vonzódni sem "gáz".


Kérdező, nem gáz mint írtam, de az jó ha van benned annyi tartás, hogy nem kezdesz ki velük.

2021. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem fajul tettlegességig szerintem nem gáz. Magyarul ne kezdj velük. Gáz szerintem akkor lesz, ha tíz/húsz/harminc év múlva sem változik a helyzet.
2021. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!