Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy kerüljek közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy kerüljek közelebb egy lányhoz? A konkrét sztori lent...

Figyelt kérdés

16/f


Sokat írtam, tudom, sokat elmélkedtem 😅 (nem szokásom), de ha elolvassátok, és értelmesen segítetek/tanácsokat adtok, azt örömmel fogadom.

Hogyan tudom felkelteni az egyik évfolyam társam érdeklődését? Az a nehézség, hogy semmilyen órán nem vagyok vele egy csoportban, és nincsenek foglalkozások se, ahol esetleg szóba elegyedhetnék vele. Azon kívül pedíg a saját barátitársaságán belül elvan, és nem nagyon nyit fiúk felé.

A nyáron kiderült, hogy azonos helyre járok sportolni, mint ahová tavaly nyáron ő járt, de ez csak egy kérdés volt meg egy válasz (messengeren). Viszont úgy érzem, hogy meg maradt benne, mert visszahallottam az edzőmtől, aki ha minden igaz, már nem az edzője, hogy évfolyam társam.

Viszont az a helyzet, hogy sose köszön vissza, értsd pl.: reggel a sulinál páran beszélgetnek, megyek el előttük, mondom, hogy jóreggelt, és (majdnem)mindenki visszaköszön, de ő soha.

Utálni tudtommal nincs amiért utáljon.

Egyébként eléggé különbözőek vagyunk. Ő kissé telefonon élő (a kissén van a hangsúly), én inkább igyekszem meglenni annélkül; ő folyamatosan "csacsog" én inkább megfontoltan kevesebbet beszélek. Bár lehet, hogy ha sikerül kicsit megismerkednem vele kiderül, hogy ezek csak külsőségek.

Abban viszont elkülönülünk szerintem az évfolyamtól, hogy úgy vélem mi vagyunk a leg sportosabbak (csapatsport, emmiatt nyema cigi, nyema pia, nem úgy mint a legtöbben).

De emmellett nem vagyunk amolyan "tanárok kedvence", állandóan tanulós típusok.


Tapasztalataim alapján ha itt GyK-n Lányokhoz intézek kérdést, csak kedves, segítő válaszokat kapok. Legyen ez most is így.



2021. szept. 1. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, és beszélgess vele
2021. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű eset, de nyilván keresem az alkalmat.
2021. szept. 1. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá suli után, ha azonos időben végeztek. Biztos lesz olyan pillanat, amikor nem a barátaival van. Ráírhatsz messengeren is, akár csak érdeklődés szintjén.
2021. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!