Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudod hogy tetszesz neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudod hogy tetszesz neki, berak Instán close friendek közé + kirak egy close friends only storyt hogy "írok/írj", én rámegyek arra hogy "írj", de nem ír , akkor félhet? 19F

Figyelt kérdés
Lányról van szó , nem mer kezdeményezni? Nekem az egom nem engedi meg hogy ráirjak, maradok a kissé elérhetetlen szerepben, már párszor bejött. Szerintetek félhet? Nem tudja eldönteni mit irjon? Vagy arra számított hogy az "írok"-ra nyomok? :D

2021. szept. 2. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi a kifogás, hogy "az egód nem engedi", akkor egyrészt nem tetszik eléggé a lány, másrészt nem is érdemled meg. Vagy ráírsz és beszélgettek, vagy nem lesz ebből semmi. Ilyen egyszerű az egész.
2021. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Az a gyáva ,akinek csak anonimen ilyen nagy a szája. Akár DM is megvitathatnánk ezt a dolgot, nem? Meglátnánk kinek hány követője meg hány csaja van..xddd Irj itt privátban , cserélünk elérhetőséget, akár videohivásban is beszélnénk, vagy ami neked belefér. Habár hiába írom most ezt, mert el fogsz tűnni, általában így megy ez..
2021. szept. 2. 19:27
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 komoly kapcsolat ebből esélytelen..
2021. szept. 2. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor mi a kérdés?
2021. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja lol most írt
2021. szept. 2. 19:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom törölni a kérdééést...
2021. szept. 2. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kész vicc vagy 17l
2021. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Lehet, de mégis a korosztályodból és környékéről sokan inkább engem választnak, mint a többi sablon simpet, akik szinte térdreesve könyörögnek értük... Most gondolj bele , ha tényleg 17L vagy... Mi az érdekes abban ,ha egyből megkapod a fiút akit akarsz? Tudat alatt az emberi agy felértékeli azt amit nem szerezhet meg könnyedén, és egyre inkább vágyik rá. Ezek tények, az emberek így működnek. Ha van 2 táska ami ugyan annyira tetszik neked, és nagyon hasonlóak, de az egyik borzasztó drága, a másik meg filléres, tudat alatt a drágát jobbnak fogod látni, erről készültek kutatások, tesztek stb, érthető nem? Tudom nagyon g@cisegnek hangzik ez így, meg az jön le hogy egy borzasztó nagy s3ggfej vagyok, mintha ki akarnám játszani ezzel a lányokat, de nem egyszerű ez a dolog be kell vallani, ha olyat akarsz magadnak akire vágysz , vagy taktikázol, vagy mehetsz haza magadnak kirázni.
2021. szept. 2. 21:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Az original #1 hozzászólása pedig törlődött , tehát nem a mostani elsőnek címeztem a #2 írásom . Puszi mindenkinek
2021. szept. 2. 21:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te egy full önbizalomhiányos srác vagy, aki azzal próbálja bootsolni magát, hogy kiszínezett történeteket oszt meg, névtelenül. Akinek megy a csajozás, az nem hivalkodik. Akinek nem megy, az próbálja magabiztosnak tettetni magát, de ez általában nem jön össze, ahogy itt sem sikerült...
2021. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!