Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdjek félni önmagamtól? (16/L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek félni önmagamtól? (16/L)

Figyelt kérdés

Egy ideje azt tapasztalom, hogy szexuális értelembe vett izgalmakat vált ki belőlem, ha meglátom, hogy egy másik lány/nő kivillantja a fenekét, mikor leguggol. Egyik alkalommal volt is egy kínos szituációm, amikor óvatosan meglestem egy ilyen példát, de a lány valahogy észrevette és rám kacsintva vigyorgott, hogy "tetszett amit láttam"? Nekem meg téglavörös lett a fejem és elrohantam.


Hasonlóan "megmozgat odalent" az is, ha pölö croptopban látok lányokat(ergo látom a hasukat/köldöküket)


Suli öltözőjében, vagy mondjuk a buszon is "izzadni" kezdek, ha a közelembe kerülnek és egyre inkább arról fantáziálok, bárcsak rám nyomulnának, de amikor meg odaszólt nekem az egyik fenékvillantós ugyebár, akkor meg hülye voltam és elfutottam, utána meg bántam, hogy így reagáltam le a dolgot.


Mondjátok meg, mi történik velem?



2021. jún. 28. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ebben semmi fura. 3 lehetőség van: Vagy csak kíváncsi, vagy biszex, vagy leszbikus vagy. Egyik opció sem rossz, ettől nem vagy kevesebb és emiatt ne félj magadtól.:)
2021. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez a kívancsi hetero effektus elég nagy hülyeség XD
2021. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha a srácok is bejönnek: Biszex vagy

Ha a srácok egyáltalán nem jönnek be: Leszbikus vagy


Semmi baj ha ezek közül egyik vagy, ebben a korban derül ki úgy is.

2021. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Izgatnak a lányok (is), semmi gond ezzel. Remélem leküzdöd a félelmedet és találsz majd egy lányt, akivel megélheted az "izgalmat".
2021. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előzőek elmondták. Biszex, vagy leszbikus lehetsz. Amíg nem vagy homofób (mondjuk, hogy?),akkor ezzel semmi baj nincs. Szóval ne kezdj el féli magadtól, mert meglehetősen érdekes látványt fogsz nyújtani, ha önmagadól rettegve mész be a kisboltba. :D
2021. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok! :) Így utólag belegondolva és visszanézve a fiúk soha nem is érdekeltek, csak egy ideje ezeket az intő jeleket veszem észre magamon.


Képzeljétek el, tegnap is mi ütött belém: Odamentem egy vadidegen lányhoz és gyakorlatilag köntörfalazás nélkül randira hívtam őt. (Igazából csak bemutatkoztam neki és annyit mondtam: Lenne kedved beülni velem mondjuk a mekibe?) Annál nagyobb volt a meglepetés, hogy ő meg boldogan igent mondott, aztán gyorsan felfirkálta a kezemre a telefonszámát! :O Tehát úgy néz ki, hamarosan találkám lesz! (Vajon sejti, hogy mi jár a fejemben? :P)

2021. jún. 29. 07:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Na, így kell ezt csinálni!:D

Bármi megeshet. Sejtheti azt is, hogy csak barátkozni akarsz, de simán elképzelhető, hogy ő is a lányokra bukik. Egy biztos: Szavakkal és érintésekkel is tudatosítanod kell benne, hogy többet szeretnél, mindezt pedig már az elejétől fogva csinálnod kell. Inkább legyen előbb vége a talinak emiatt, mint hogy a végéig reménykedsz, és akkor derül ki, hogy a csaj full heteró.

2021. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondta, jobb hamarabb letisztázni a dolgokat. Persze, nem úgy, hogy "meleg vagyok. Te?", hanem mondjuk miután beültetek a mekibe, mondod neki, hogy tetszik neked. Lévén fiú vagyok, nem tudom, hogy ez lányoknál mennyire szokásos, de magamból kiindulva egy vadidegen lány nem biztos, hogy szó nélkül benne lenne egy mekis találkában, ha te nem tetszenél neki. De ezt mondom, ne vedd készpénznek. :D

Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, vagy hogy hol ismerkedtetek meg, de tényleg jobb az elején letisztázni. Mindegy, én szurkolok nektek. :D (Azért nagyon rossz a melegeknek, mert sokkal nehezebb párt találni maguknak, de én remélem, már csak a te érdekedben is, hogy neked sikerült.)

#5 voltam amúgy.

2021. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nem tudom, hogy hány évesek vagytok rá vonatkozik, a te korodat látom a kérdésben tho. :D Nem vagyok hülye, csak... figyelmetlen, bocs ezért.
2021. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha szeretnéd őket hazavinni, a pincében leláncolni, kínozni stb... akkor lehet, hogy félned kéne, vagy inkább nekik kéne félni tőled. :D De egyébként meg nincs veled semmi gond.
2021. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!