Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig nem értem,hogy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem értem,hogy van ez az egész es szeretném màr tudni.. Ha tetszik egy fiú es neki is tetszesz vagyis csak ugy veszed eszre bokol neked de nem tudod biztosra,hogy tetszesz neki akkor mellette talalkozhatsz mas fiúval? Akinek tetszel.

Figyelt kérdés

Kerlek ne irjatok olyat,hogy még ezt a 10 eves is tudja.. Értelmes válaszokat szeretnek

Meg ha ugye fiunak tetsz ugye ő bokol meg ilyesmi de a lánynak mit kell tenni ahhoz,hogy a fiú lássa,hogy a lánynak tetszik a fiu.


2021. máj. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, érdeklődj felőle, kérdezd meg milyen napja volt, utalj rá hogy szívesen elmennél vele kettesben kávézni, moziba, sétálni stb. tehát valahogy vezesd rá hogy elérhető vagy és szívesen randiznál vele.

Ha ezek után nem képes elhívni akkor annyira ne sajnáld mert egy "kuka"

2021. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es jokat irt az elejen.


Azt meg hozza tennem, hogy ne jatszd meg magad, legyel oszinte vele ne probalj valami szerepet felvenni.


Ezt mindkettotok erdekeben irom ha osszejonnetek.

2021. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köztetek semmi, csak távolról szerelmesen szenvedés, de van egy másik srác aki lépett feléd akkor persze hogy találkozhatsz vele. Attól még hogy lehet hogy tetszel neki még randizhatsz mással, nincs köztetek semmi. Sőt még egy randi sem olyan nagy dolog.
2021. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy srác, minek mész el mással randizni? Nem értelmesebb lenne lépni afelé, aki tetszik? Értem, hogy általában a fiúnak kell kezdeményeznie, de attól nem fogsz közelebb kerülni a másikhoz, hogy várod, hogy a sültgalamb a szádba repüljön. Ha a másik nem kezdeményez, akkor bizony neked kell, ha tetszik, ha nem.
2021. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

De az a baj,hogy en szegenylos vagyok es hat lépnem felé mint beszélgetés szempontjából emigy próbálok odamenni es kérdezni valamit megpróbálom mutatni hogy tetszik nekem. De a fiu meg nem tudom egyszer arra irányít engem,hogy na most tenyleg tetszek neki valamikor meg szoszerint nem csinal semmit.. Es összezavar

2021. máj. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!