Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha a srác rosszul hallana?

Figyelt kérdés

Tehát hangzavarban kb. semmit sem értene, a TV-t az átlagnál hangosabban nézi valamivel (nem sokkal), stb. Előfordul hogy akár 2-3 alkalommal vissza kell kérdezzen, de ez nagy részt a fent leírtakkor szokott lenni (tehát egy csendes szobában vagy az utcán nincs probléma).


(Hozzá kell tenni, hogy az illető nem tehet róla, és őt speciel eléggé zavarja)


Szóval?



2021. szept. 2. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Az komoly..törölve lett a válaszom mert engem zavarna.. hat de ez volt a kérdés..csak válaszoltam rá, nem mindenkinek van türelme a halláskárosultakhoz..
2021. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#5 A kérdés kategóriájára tekintettel úgy gondolom eléggé egyértelmű milyen kapcsolat lenne (Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések).


#7 Ebben a pillanatban léptem fel a kérdés feltétele óta az oldalra először. Tehát még értékelni sem volt alkalmam.


#10 Nem vagyok moderátor. Lehet van valami filter.


#11 Hát igen, én is sokszor hülyeségeket hallok. Eléggé kellemetlen tud lenni, főleg mikor mindenki elkezd röhögni.


A többieknek (és igazából a fent említetteknek is) köszönöm a válaszát, akármi is a véleményük (teljesen érthető, ha valakit zavar).

2021. szept. 3. 16:45
 13/13 Lena7 ***** válasza:
65%

Szerintem engem csak az elején zavarna (amíg nem ismerném annyira).

Furcsa lenne, viszont 1 idő után megszoknám.

2021. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!