Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szoktam ebben a kategóriáb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam ebben a kategóriában kérdést feltenni,mert elég érzékenyen érint a téma. Többi lent! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hosszú történet lesz,előre szólok. Ugorjunk vissza az időben amikor 6.-as voltam általánosban. Egyszer csak az iskola bejáratánál megláttam egy 8.-as lányt,előtte azért nem láttam,mert kisvárosukban van egy művészeti és egy sima iskola is. Na most én a simába jártam és minden héten egy nap még arra is emlékszem mikor (csütörtökönként) a művészetisek nálunk voltak. Alig vártam mindig azt a napot,hogy újra láthassam. Hozzászólni nem mertem,annyi idősen azért 2 év elég rendesen meglátszik. Egy osztálytársamtól megtudtam,hogy hol lakik, suli után vettem neki egy bonbont és egy szál rózsát,ráírtam egy papírra a nevét és rajzoltam rá egy szívecskét,majd bedugtam a kapujuk alatt. Másnap megkértem egy osztálytársamat,mintha ki akarna beszélni,hogy írjon rá a lányra és kérdezze meg,hogy nem-e vitt neki valaki véletlen ajándékot? Aztán lefényképezte osztálytársamnak és mögé írta,hogy "milyen cuki"... Gondolhatjátok,hogy értette 8.-as létére. Egy kisfiú ajándékot vitt neki. Utána azt is megtudta mindenki,hogy nekem tetszik. És én továbbra sem szóltam hozzá pedig minden csütörtökön meglett volna rá a lehetőségem.


Most jön amit nagyon megbántam és szégyellem magam. Egy lány osztálytársamat kértem meg,hogy írogasson vele. Mindig zaklatta miattam szegényt. Nyilván 13 évesen nehezen értettem meg,hogy semmi esélyem.

Aztán néhányszor ezelőtt azért ráírtam,de semmi érdemlegeset nem sikerült vele beszélgetnem.


Eltelt pár év azóta. 4 év. Én most vagyok 17,ő 19. Nem mindennap,de nagyon sokat gondolok rá. Ő már le is érettségizett. Mindig nézegetem az aktuális párjait,sok volt már neki,tipikus menő fiúk. Gondolom a 2 év különbség most sem lett jobb. Szerintem nyugodtan mondhatom,hogy én is azért sokat változtam,"férfiasabb lettem" stb.. Máshogy gondolkozom bizonyos dolgokról,de róla nem. Hogy lehet az,hogy élőben egyszer sem beszéltem vele és még is ennyire sajnálom azt,hogy nem lehet a barátnőm?


Soha nem volt még barátnőm, ez az érzés olyan furcsa. Láttam azóta is szép lányokat,de valami egészen furcsa amit iránta érzek. Holnapig folytathatnám a szövegelést róla,de teljesen tanácstalan vagyok.


(Most kezdődött az iskola ugye, tavaly volt olyan,hogy többször is egy buszon utaztunk,de párja volt,nem akartam belerontani semmibe. Most nem tudom van-e neki valakije,mert minden képet leszedett amin az utolsó fiújával volt.)


2021. szept. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Most erre mit vársz, mit írjunk?
2021. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ne idősebb lányokra hajts, ha egy mód van rá, legtöbbször nem állnak majd szóba veled.
2021. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan azért tetszett meg mert idősebb,hanem mert megtetszett.
2021. szept. 6. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a lányon túl kéne lépni, nem akar tőled semmit. Nem csak erről van szó, de az osztálytársad "zaklatós" performanszai után valószínűleg elég kínosan is gondol erre az egészre, persze ha évente egyszer eszébe jut, mert amúgy nyilvánvalóan nem érdekli.


Maga a 2 év nem lenne probléma amúgy, 19 évesen ő is ugyanúgy kislány még fejben, csak hivatalosan átlépett egy küszöböt. Ennek ellenére tényleg szokott lenni egy tartás, ami miatt náluk fiatalabb srácokkal nehezebben alakítanak ki kapcsolatot a nők, de sok minden függ az érettségtől is.


Ezen a lányon feleslegesen kattogsz, csak pazarlod az időd. "Egyszerűen" el kell fogadni, hogy nem akar semmit és továbblépni az életedben.

2021. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen értem amit írsz. Köszönöm!
2021. szept. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!