Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi történik? (Poszt-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi történik? (Poszt-párkapcsolati téma, nem találtam jobb kategoriát erre)

Figyelt kérdés
Van egy lány régen jártunk már másfél éve vége mindennek, de viszont osztálytársak vagyunk látjuk, egymást mindennap. Röviden a múltról, hogy szakitás után aggreszív, mindenáron vissza akarom szerezni, zaklató típus voltam, így rosszban váltunk el. Teltek multak az évek, nekem nem volt senkim ő meg már második párkapcsolatában volt, én biztosan gondolom ő is hamàr ennyi fiúja volt túlléptünk, de most szeptemberben jófej volt velem, beszélgettünk sokat aztán egyik napról a másikra emberszámba se vett. Akkoriban nem nagyon viselt meg a dolog mert más problémám vol, így nem is foglalkoztam vele. Azóta nem beszéltünk egy percet sem, de felmerült bennem a kérdés, hogy miért lett ilyen lenéző velem szemben? Felmerült bennem az, hogy szeret, de akkor miért lenne párkapcsolatokban? Ha meg emlékszik, hogy milyen voltam szakítás után, nem látja, hogy megváltoztam? Egyikünk se veszt sokat azzal, hogy nem beszélünk egymással, de akkor is osztálytársak vagyunk.(1 évig voltunk együtt mindketten elsők voltunk egymásnak, ha ez számít az óriási rejtély megoldásában) 18/F
2016. márc. 19. 03:01
 1/2 anonim válasza:
Lehet h azért van párkapcsolatban mert még téged nem tudott elfelejteni és még mindig szeret . De nem biztos.
2016. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismeri a sötét énedet, sajnos, ezen már nem tudsz segíteni. Lépj túl rajta.
2016. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!