Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés után hány napig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés után hány napig érdemes várni, hogy megkeressen a másik?

Figyelt kérdés
En vagyok a lány, ő bántott meg.
2021. szept. 13. 16:41
A kérdező szavazást indított:
1 hétnél kevesebb
1-2 hét
3 hét
1 hónap
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hét a max

De eleve nem érdemes várni egy hisztis kisfiúra.

2021. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Dugni kell veszekedés után :D
2021. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat igazából en hisztiztem be, de nem oktalanul.

Erre nem is keres.

2021. szept. 13. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk max 1 nap szokott úgy elteni, hogy nem kerestük egymást, de átalában csak pár óra.
2021. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni a problémákat, nem pedog behiztizve várni. Ha egyikőtök sem keresi a másikat (akár hetekig sem), akkor szerintem ott már nem az a fő kérdés, hogy mikor kell keresni a másikat, hanem hogy minőségében milyen az a kapcsolat.
2021. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A hiszti sosem megoldás semmire. Próbálj ki valamit, egyszer megéri hidd el: Normálisan beszélve, beszélgetve mond el, hogy mi az ami esetleg nem tetszik. Szerintem valószínű, hogy normális választ is fogsz kapni. S attól még lehet neked igazad, de az is lehet, hogy rájössz, hogy tévedtél.
2021. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, és ez csak az én véleményem, akkor ha szeretitek egymást, akkor meg kéne tudjátok beszélni bármi is legyen a probléma, viszont ha ez nem megy, akkor nincs túl sok értelme erőltetni az egészet!


Minden esetre remélem kibékültök! :))

2021. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem túl érett dolog hisztizni, bármi is történjen köztetek. A dráma nem old meg semmit. Te hisztiztél be, nem keres, lehet azt gondolja, hogy nem érdekel már téged. Bár ez már jó egy hónapja volt, azóta kibékültetek? :D
2021. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!