Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes küzdeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes küzdeni egy alapból halálra itélt kapcsolatért? Tényleg szeretem őt. De nem is tudom hogy ő mit érez. Ma kiderült hogy csalódást okoztam neki, de ez nekem is ugyan úgy csalódás volt. Szerinte sincs jó alakom.

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nem zavarta az alakod? Vagy meghíztál/fogytál?
2021. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2021. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem csak külsőségeken múlik. De akárki akárhogy tagadja egy egészséges kapcsolathoz hozzá tartozik a testi vágy és a másikhoz vonzódás.

Mi van az alakoddal? Korábban se tetszett neki vagy változtál és már úgy nem tetszel?

Mi tetszene neki?

Tudod hogy mi a reális határ? Tehát ha neki a dupla D-s mell jön be, de neked sima A-B kosarad van soha nem lesz (természetes úton) akkora melled, mint az ő ideálja.


Hány éves vagy? Én most vagyok 19 és még így is változott a testem az elmúlt 1-2 évhez képest.


De a legfőbb kérdés: Tényleg szeretnél egy olyan emberhez kapcsolódni, aki a saját elvárásait vetíti ki rád és azért, mert nem "teljesítetted" ezeket már csalódik benned és olyan kétségbe esetté válsz ettől, hogy gyakorira írod ezt ki?

2021. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes.:(
2021. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdemes küzdened. 😥
2021. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vallom, hogy ha annyira neked lenne szánva az illető, akkor nem lenne ilyen nehéz:( és ha őt tényleg csak a külsőségek érdeklik, akkor számomra felejtős lenne a helyedben.
2021. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!