Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne keresni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne keresni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel volt valaki az életedben kicsit régebben, akire akkoriban megharagudtál valamiért, és aztán amikor keresett elutasítottad. Mindent megtett volna érted de te bunkó voltál.

Viszont adott idő után rájöttél hogy nem kellett volna úgy viselkedned és hiba volt ellöknöd őt. Tudod mennyire odavolt érted, és mai napig lenne még esélyed, talán egy szavadba kerülne. De tisztában vagy vele hogy az elutsításoddal megbántottad, lehet hogy már hallani se akar rólad. Rájöttel hogy szeretnél vele lenni és fontos ő neked. Ezután felkeresnéd? Tudod hogy benne lehet az is a pakliba, hogy már meg ő utasítana el amivel számolnod kell és megértenéd őt. De valamit tenni akarsz hogy hátha még lehet esélyetek együtt. Érdemes lenne keresni, bocsánatot kérni hogy bunkó voltál és megbántad aztán megbeszélnétek? Ki mit gondol erről?



2021. márc. 27. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megérne, hisz még ha vissza is utasít legalább bocsánatot kértem tőle, ami végett megkönnyebbülnék.

Szerintem próbáld meg, nem vesztesz semmit.

2021. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van bármi veszíteni valód? Aligha.

Próbáld csak meg, én nem utasítanék el egy ilyet,ha hasonló helyzetben lennék, és már írtam is 1-2x ilyen szándékkal. Nyilván embere válogatja, de én úgy vagyok, inkább azt bánjam meg, hogy valamit megtettem, minthogy meg sem próbáltam.

2021. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem próbálkoznék. Tanulnék belőle és legközelebb nem cseszném el.
2021. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs senkije, es nagyon oda volt erted, akkor egy probat megerne.

De amugy mikor utasitotad el? Ha mar tobb mint 1 eve, akkor sztem mar tul is lepett rajtad, persze nem lenne gond, ha megpróbálod, de benne van a pakliban, hogy elkuld a picsába

2021. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg több éve volt ez, akkor nagyon nagy esély van rá hogy már lemondott rólad, és van is valakije.

De szerintem mindenképp keresd fel!! Már csak azért is, mert így csak találgatni lehet de akkor legalább biztosra tudnád hogy mi van. És ha már késő és nem is lesz belőle semmi, azért jóban lehettek és az is jobb mint ez. Biztos örülne neki,hajrá:)

2021. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!