Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha egy 16-17 éves a 12-13 éves lányok között akar magának párt találni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 20:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem olyan kislányok a 12-13 évesek, pláne manapság.

Egyik barátnőmnek 14 éves korában volt 21 éves pasija, szexeltek is, szerették egymást. Nekem 14 éves koromban egy 24 éves pasi udvarolt, abból végül nem lett komolyabb kapcsolat. De tudom, hogy neki azóta van felesége és gyereke, teljesen normális srác, nem pedofil.

2021. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%
#9 8-9 éves kislány is menstruálhat, melle is nőhet, de még szőrösödhet is és attól még ugyanúgy beteges, ha egy majdnem felnőtt ember vonzódik hozzá. Ennek semmi köze az ivarérettséghez, egy épphogy csak nőiesedő 12 éves kislány még nincs nemileg kifejlődve, egészséges 17 éves fiú nem vonzódik hozzá.
2021. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%
Egyik ált sulis osztálytársam 13 volt amikor összejött egy huszon éves rendőrrel. Azóta is együtt vannak, házasok és van három gyerek.
2021. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%
#11 Dehogyisnem azok, attól még, hogy a saját példádból indulsz ki még nem ez lesz az általános meg az egészséges, azokkal a 21-24 évesekkel is valami gond van, akiknek 14 éves kellenek.
2021. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy, hogy úgy adódik, hogy pont egy 14 éves lányba szeret bele, de ha másképp adódna, beleszeretne a 20 évesbe is, vagy kifejezetten csak a 14 év alatti lányokra hajt.
2021. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
30%
#13 Szegény kislány, szülők nem nevelték meg, hogy észrevegye időben, hogy baj van azzal az emberrel, remélem gyerekeit nem bántja.
2021. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%
#15 Ép elméjű huszonéves NEM szeret bele egy 14 évesbe sem, nincs az az élettapasztala, tulajdonsága, hogy beleszeressen, ha mégis, ott gond van.
2021. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
17%
A 16-17 éves srác még nagyon nem pasi, de a 12-13 éves lányok meg még kifejezetten gyerekek.
2021. szept. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

"De tudom, hogy neki azóta van felesége és gyereke, teljesen normális srác, nem pedofil."


Mint azt már írtam korábban, nem pedofília az ilyen, hanem hebefília, ami a serdülőkor elején lévő gyerekek iránti szexuális vonzalmat takarja, ami orvosi értelemben véve még nem egészséges kategória. De önmagában azzal, hogy valaki pedofil/hebefil/efebofil nincs gond, ha a helyén tudja kezelni, nem olyan nagy gond igazából, ha egy 17 évesnek tetszik egy 12 éves, vagy ha egy 24 évesnek egy 14 éves, hisz nem tehet róla, de ha egy csöppnyi ész is szorult a srácba, nem kezd ki a lánnyal. Ja és igen, egyébként meg rengeteg pedofilnak is van családja.

2021. szept. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk úgy, hogy természetes biológiai folyamat. Tinédzserek és tombolnak bennük a hormonok. 12 évesek idősebb fiúkhoz vonzódnak 17 evesek fiatalabb lányokhoz. Ez az evolúciós norma. Attól, hogy te nem érted meg a természet működését még nem lesz nem normális a dolog. Tudod mi a nem normális a homoszexualitás meg a kaka/pisi szex. Mondjuk én őket is elfogadom, csak ne akarják ráerőszakolni heterókra az ő szexuális identitásukat, vágyaikat, mintha az lenne a normális, meg ne vonulgassanak. Ettől még megértelek kérdező én is félteném a tesóm, gyerekem ha lenne egy kanos tini fiútól.
2021. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!