Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinált ez a srác, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinált ez a srác, hogy ilyen jó személyisége legyen?

2021. szept. 21. 11:31
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt még jobb a személyisége

https://www.youtube.com/watch?v=8V4hfV5gkOg

2021. szept. 21. 11:40
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Küldesz videót, ahol még ennél is jobb a személyisége?
2021. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen felszínes kislányok reakcióira kár irigykedni. (se a felszínes, se a kislány nem korfüggő jellemző)
2021. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
95%
28 éves vagyok. Máris ennyire öregnek számítok, hogy egy kukkot nem értek az egészből, és semmilyen személyiségjegyet nem tudtam felfedezni. Akármi is volt ez a 2x13 mp...
2021. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4# Amikor ilyen videókat mutogatnak nekem a mostani 17-18 évesek, hogy "ú azta, ezt nézd woow" néha úgy érzem, mintha más univerzumbam élnénk.


Keresem a tanulságot, az értelmet, a poént, vagy ha egyik sincs, legalább valami esztétikai értéket. És nem találom... Pedig tényleg nem vagyok öreg. 25 vagyok,F

2021. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%

De ez most randizás? Felszedi ezeket a csajokat? Vagy mi? Tinik internetjátszadozásai vannak felnőtt párkapcsolatok szerelem kategóriába kirakva.

Tegye fel a tini párkapcsolatok rovatba, itt a nagyok vannak 😁

#4 voltam

2021. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem a poént a kérdésben, nos ő annyit tett h megszületett.
2021. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
19%
Nő vagyok, meg se néztem, csak röhögök a válaszokon, elképzelve mekkora szrt linkelhetett a kérdező.
2021. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45 éves vagyok, már le kellett volna épülnöm annyira, hogy értsem, de nem sikerült. :)
2021. szept. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!