Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony lányok! Egy arcra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányok! Egy arcra helyes és szimpatikus személyiségű, de alacsony srácnak mennyivel van kevesebb esélye nálatok, mint egy hasonló kaliberű, de átlagos magasságúnak?

Figyelt kérdés
Ugye az alacsony pasiknak azt szokták javasolni, hogy tőlük jóval alacsonyabb pici lányokkal ismerkedjenek. Nos én eleget is teszek ennek és a nagyjából 170 centimmel (+-1 cm) eddig csak 160 vagy annál alacsonyabb lányokkal ismerkedtem olykor-olykor eredményesen. Nem vagyok egy csajozógép, de próbálom magamból kihozni a legtöbbet azzal, hogy egyetemre járok, kondizok, hogy megfelelő izomzatom legyen végre illetve próbálok nyitott és toleráns lenni az emberekkel. Ugyanakkor az is feltűnt, hogy rengeteg hozzám hasonló, de átlagos vagy magas srác (180-195) jár együtt pici csajokkal és a nagy magasságkülönbség meg se kottyan nekik. Ilyenkor arra gondolok, hogyha rengeteg hozzám hasonló beállítottságú, de magasabb pasi ugyanúgy vonzódik az alacsony csajokhoz és viszont, akkor nekem mégis mennyi esélyem van náluk a társkeresésben. Ugye nekik is simán van esélyük magas pasikra (amit a nők előnyben részesítenek) hiszen a kölcsönös vonzalom a nagy magasságkülönbség ellenére megvan, a 160 és 170 közöttiek inkább +175-ös pasikkal járnak, a 170 felettiek meg értelemszerűen nem jöhetnek számításba (természetesen nem az én döntésemből adódóan). Ha a választási lehetőségeim ennyire korlátozottak, akkor az alacsony lányok körében is valóban jóval kevesebb az esélyem? Ezt azért kérdezem, mert habár már volt barátnőm, rengeteg alacsony lány utasított már el az alacsonyságom miatt annak ellenére, hogy sokszor 15 centi is volt köztünk. Hozzá kell tennem, azzal érveltek, hogy nagyon szeretnek tekintélyes magassarkút viselni, amiben szinte velem egymagasak lettek volna. Elsősorban alacsony lányok válaszára lennék kíváncsi, de más is válaszolhat ha van ezzel kapcsolatban tapasztalata. Írjatok légyszi egy magasság/életkor kettőst is. Előre is nagyon köszi a válaszokat. :)

2017. szept. 10. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

A párom 166, én 169 vagyok.


Soha nem érdekelt, milyen magas, mert normális, remek az ágyban, okos, és szeret. :)


28n

2017. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Az exbarátomnál magasabb voltam magassarkúban, pedig 159 cm vagyok.
2017. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
170 centisen egyáltalán nem számítasz alacsonynak. Régen nekem is a 180+ férfiak jöttek be, de mostmár inkább a 170-180 magasságot részesítem előnyben, de nem ezen múlik a dolog, ha szimpatikus, akkor lehet 165 vagy 195 is, mindkettőben volt részem.
2017. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Számomra valahogy sose voltak vonzóak a magas pasik. Nem tudom miért:D Ha kb egy fejjel magasabb az még belefér. Nem szeretek különösebben magassarkút hordani, úgyhogy ez a része sose zavart. Ha alacsonyabb lenne nálam az már baj lenne de olyan még nem volt. Szóval ne aggódj lányok között is változó az izlés!

23/N 162 cm

2017. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Annyi ilyen kérdés van most a gyik-on a magassággal kapcsolatban. Bármekkorák is vagytok fogadjátok el, változtatni úgysem lehet rajta.

Kérdező, ne magasság alapján próbálkozz be a lányoknál hanem szimpátia alapján. Ha 180 centis lány tetszik meg akkor ahhoz is nyugodtan menj oda, vesztenivalód nincsen:)

A probléma szerintem az, hogy korlátokat állítasz fel az agyadban aminek az a következménye, hogy vonzod azokat a helyzeteket (tudat alatt) ahol alacsony nők utasítanak el a magasságod miatt. Az van a fókuszodban, hogy korlátozottak a lehetőségeid és emiatt van egy blokk az agyadban. Szakember segíthet feloldani a blokkot.

2017. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
80%

Tesómnak exe egy magas volt vele (mindketten magasak) és azt mondta az ex h nem vesz fel magassarkúrt mert akkor egy magas lesz vele. Tesóm válasza egy "A francot érdekli hogy magasabb vagy tőlem hord nyugodtan" volt.


Szerintem ne parázz rá a magasságodra aki szeret annak tökmindegy lesz.

2017. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán érdekel. 161 centi vagyok, az első barátom 186 centi volt, a második 198, a jelenlegi 170. Igazából ez a legkényelmesebb, mert ha hozzábújok, pont a nyakát tudom puszilni:D

Nem gondolnám, hogy a magasságodon múlik a dolog. Barátom sosem problémázott azon, hogy "csak" 170 centi, sosem hátráltatta a pártalálásban. Kicsit túl nagy feneket kerítenek ennek a témának itt gyakorin szerintem....

2017. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

170 cm-vel le kell adnod jócskán az igényeidet. Bomba nőröl ne is álmodozz, és igen csak a magasságod miatt.


Átlag férfi magasság 178-180 cm

Női : 168-170 cm


Gondolom nagyon sokszor azzal szembesülsz, hogy levegőnek néznek a nők, még rád se néznek. Ez csak az alacsonyságod miatt van.


Hogy nyomod el magadban az érzést, mikor pl : megtetszik egy veled egy magas vagy magasabb nő ? hogy esélytelen vagy náluk ? még mellé se tudsz állni ? Ilyenkor mit érzel ?


Szüleid milyen magasak ?

2017. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, totál hülyeségeket írsz, és még csak nem is ezek az átlagmagasságok.

[link]

Attól még, mert neked nem jut jó nő, a kérdezőnek még simán lehet.

2017. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

#8

A női átlagmagasság szóval 168-170?

Hát ezen felnevettem:D

Eléggé trollnak tűnik a válasz.

2017. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!