Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan srác, akinek már tök mindegy lenne, hogy milyen személyiségű csajjal, csak hozná össze vele végre a sors?

Figyelt kérdés
Azért legyünk őszinték, egy párkapcsolatban csak egy dolog a külső, de az egyéb dolgok legalább annyira fontosak. Ez alatt pl. arra gondolok, hogy a csaj amúgy kibírhatatlan személyiség, hisztis esetleg kőkemény dohányos/piás vagy szimplán depressziós és kiszámíthatatlan beteg jellem. Sok pasi a külsőn túl a belsőre is nagy hangsúlyt fektet (persze ez a nőkre is igaz) én viszont már eljutottam oda, hogy bármilyen személyiségű csajjal is összejönnék (persze azért külsőre legyen átlagos, hogy ne undorodjak tőle) csak végre legyen valakim és el tudjam végre normális keretek között veszíteni a szüzességemet (prosti kizárva, mert nem vásárolni akarok, hanem átérezni milyen amikor magamért szeretnek). Társkereső oldalakon korábban már az sem érdekelt ha a csaj dohányzik, de manapság már egy szorongásos/depressziós csajjal is simán összejönnék. Bárkivel csak külsőre legyen vonzó és én is neki. Amúgy lehet szidni, hogy felszínes vagyok, de nekem mindig is csak a csaj külseje számított. Lehet ez azért is van, mert még életemben nem volt kapcsolatom/barátnőm és nem tapasztaltam meg bizonyos dolgokat, ami párkapcsolattal kapcsolatos, de na értitek... Nem éltem ki a fiatalságomat és huszonévesen is olyan vagyok, mint egy kanos kis p*cs. Fűvel, fával csak végre legyen meg az élmény...

2017. aug. 14. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt szinte csak olyanok vannak.
2017. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi lenne a legjobb módszer, hogy elérjem a célomat? Próbáljak meg ismerkedni egy naiv középiskolás kiscsajjal vagy egy csalódott +30-as anyukával, aki vágyik egy kis törődésre. A prostizáson kívül biztos van olyan út, amely során még 25 évesen is el tudnám veszíteni a szüzességemet anélkül, hogy egy 180 magas, férfias, sármos "Pablo Rodriguez" kaliberű pasinak kellene lennem. A kis tini csajok amúgy is vonzódnak a kisfiúsabb pasikra vagy tévedek?
2017. aug. 14. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, én sem vagyok szerencsés a nőknél, de azért ennyire nem nézem semmibe magam, hogy akárkivel összejöjjek csak, hogy legyen végre valaki. Ha ennyire leadtam volna, akkor szúrhattam volna egy 14 éves cigány csajt, de fúj, ennél azért többre tartom magam. Szóval nem. Akkor így maradok, de egy ellenszenves nővel nem fogok összejönni.
2017. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, itt rengeteget találsz! Gellért Kalocsáról (Dramatic Pause, Catch the Soul stb.) a legjobb példa. :)
2017. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!