Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy írtam egy lánynak hogy szimpatikus és szeretném megismerni ,de nem írt vissza amit meg tudok érteni hiszen profilkép alapján lehet énse írtam volna vissza magamnak , mert már régi is volt és hát nem a legjobb de mind1 is.( és tudtomal nem mondta el senkinek hogy írtam neki ).Annyit még hogy a lányal egy kisvárosból vagyunk de már rég látott és annyira nem is ismer . És rá úgy másfél hónapra hogy írtam neki látott engemet és elég furán viselkedet sietet,és talán zavarban volt és kapkodot, viszonylag messze volt tőlem ,de én ezt láttam történi mivel más nem volt ott biztos láttot engemet ö is és gondolom ezért sietet , ès most kb egy hétre rá hogy látott engemet bekövetet instagramon . Tudom ennyiböl nem lehet megmondani semmit , de én ugygondolom hogy ha valaki nem tetszik és nem akarok tőle semmit akkor nem követem be vagy rosszul gondolom ? Nem tudom írjak e még neki vagy hadjam ...

Elsősorban lányok de fiúk válaszát is várom.


Nem igazan akartam kiírni a kérdést de kiváncsi vagyok más véleményére is. Elnézést hogy összeszedetlen lett. (a lány 17 éves, és valamenyire visszahúzódónak ismerem) 18f



2021. szept. 25. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs esélyed. Próbálkozz a valós életben ismerkedni, barátkozni.

Az a normális. Én sem jeleztem volna vissza.

2021. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, de nála csak így tudtam próbálkozni. És annak hogy bekövetet instán semmi jelentősége?
2021. szept. 26. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy van-e jelentősége, hogy Instán bekövetett. Senki sem tudja, csak ő. Épp úgy lehet, hogy azt se tudja, hogy te vagy az, csak szembejött egy szimpi kép, jó ötletnek tűnt bekövetni, mint az, hogy kíváncsi lett rá, hogy Instán mit művelsz. Vagy a fene tudja.


Az, hogy ráírtál és nem válaszolt ugyanúgy nem jelent semmit, csak annyit, hogy nem válaszolt. Azt se feltétlenül jelenti, hogy olvasta, de még ha olvasta is lehet, hogy akart válaszolni, csak akkor épp nem tudott, vagy nem tudott mit, aztán meg elfelejtette, vagy azóta sem találja, vagy akármi. Nem vagy a helyzetében, nem tudod, hogy mi jár a fejében és nem tudod, hogy mit miért csinál, vagy hogy van-e bármi összefüggés veled azok közül, amiket te látsz belőle, hogy ő csinál.


Ha fontos neked, vagy nagyon foglalkoztat, akkor próbálj választ kapni a kérdéseidre. Kérdezd meg, vagy méginkább próbálj valami olyat írni neki, amire akar is válaszolni. Ha csak neten írkálsz, arra kisebb eséllyel kapsz választ, ha élőben kérdezed meg, akkor legalább abban biztos vagy, hogy hallja a kérdést és látod a reakcióját, hogyan fogadja - persze az is lehet, hogy így nagyobb az esélye, hogy kiderül, ezt már zaklatásnak tekinti és nemet mond, viszont legalább biztosan tudni fogod és nem kell agyalnod, hogy vajon mit gondolhat.


Viszont mindent az elején célszerű kezdeni. Mielőtt kezdeményezel egy lánynál, átgondolod, mit is akarsz mondani, elérni, stb. Na meg rendbe szeded magad, hogy minél pozitívabb benyomást tudj gyakorolni. Akár szoktál, akár nem, élőben kezdeményezés előtt lehetőség szerint megfürdesz, megfésülködsz, tiszta ruhát veszel, sőt akár újat is, ami jobban áll, mint a régi szakadt, meg ilyenek.

Mielőtt ráírsz valakire, akitől pozitív választ szeretnél, előbb rendbe szeded az online megjelenésed, hogy fel se vetődhessen, hogy "hiszen profilkép alapján lehet énse írtam volna vissza magamnak".

Nem szerencsés magad totál másnak kiadni, mint amilyen vagy, mert azzal is csúnyán mellé lehet fogni. De azért saját magad lehető legjobb változatát célszerű mutatnod, hátha az jobban tetszik neki, mint az amit te magad is gáznak tartasz. Ha tudod, hogy igénytelen a képed, a posztjaid, akkor kezdeményezés előtt legalább ésszerű keretek közt szedd már rendbe, hogy vállalható legyen!

2021. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2021. szept. 27. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!