Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xycet kérdése:

Elfogadható vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 17 éves lány vagyok lassan 18...Egy 26 éves srác szeretett belém majd pedig én is belé szerettem...

Hiába szeretem valahol az a 9 év nekem soknak tűnik amit neki is mondtam, de ő eltudja engedni.

Azt hallottam régen 11 év volt a normális, igaz ez?

Apám soha nem támogatott a kapcsolataimban csak édesanyám, de ő hozzá már nem tudok fordulni. Mamámmal rossz a kapcsolatom, nővéremmel szinte alig ismerjük egymást, húgom pedig még csak most lett középsulis, barátnőm pedig szurkol, hogy összejöjjünk és stb...

Mivel távkapcsolatról lenne szó gondolom ez sem lenne támogatva, de már kezdem megszokni apámtól 😅

Ti hogy reagálnátok rá szülőként/testvérként?

Szerintetek ez normális?

Őszinte véleményeket szeretnék, de nem, hogy minek születtem meg, meg hasonló szépségek!



2021. szept. 27. 01:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Te nagyon el vagy tájolódva utolsó!

Miért mindig csak a szexre tudtok gondolni?

Emlékek maradnak meg, nem a szex"


Ha nincs szex, még emlékek sem, mert a kapcsolat se jön létre! Szex nélkül ugyanis NINCS párkapcsolat...


Mint a nevében is benne van "PÁR", azaz ketten eggyet alkotnak testileg, lelkileg...


Lehet húzni a szájakat, de attól még mindíg is lesz aki a desszerttel kezdi az ebédet, és neki így jó...

2021. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg meg a SZEX a legegyszerűbb, így alkotta meg az evolúció... Hibáztasd azt!


Majd öregkorukra (40-55) lantoznak az erkély alatt a rózsabokorba, más már úgyse fog menni, vagy nem úgy ahogy fiatalon! (statisztika).

2021. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként hamár statisztika...Ajánlom a temetőlátogatásokat is, mert a legtöbb ember nagyon el van ám tévedve a néphülyítés miatt az átlagéletkorral, ami pasiknál kb 60 év...


Nem bonyolult, kimész megnézel pár temetőt, 10 ből 8 férfi 60 év körüli plusz minusz 5-8 év.


Ez a nagy fekete valóság...

2021. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább valami közelebbit keresni és fiatalabbat, sokkal egészségesebb lesz. Le lehet pontozni de csak az igazságot mondom.
2021. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A normális, az mindig valakinek a normája, amit rád és rám akar erőltetni. Nem fog menni, te se engedd! Te dönts, kell avagy nem így az a fiú, férfi, vagy nős ember. Az óvatosság nem árt, de ismerkedni szabad.
2021. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A párom és én köztem 14 év van.

Ez elején én is nehezen engedtem el hogy ő ennyivel idősebb tőlem de aztán rájöttem hogy nála jobb társat nem is kaphatnék az életben és csak a korkülönbség miatt kár lenne eldobni.

De ettől függetlenül viszont nagyobb korkülönbséget nem vállalnék be!!

Az a 9 év nálatok nem sok ha igazán szeretitek egymást.

Egy próbát megér mindenesetre nem vesztel vele semmit se még fiatal vagy. 🙂

2021. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 elistvan válasza:
Önmagában a 9év talán még okés is lenne, de a távkapcsolat ritkán szokott összejönni. Viszont, ha szereted annyira a másikat akkor érdemes megpróbálni. Veszteni valód nincs.
2021. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!