Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ennyi idő után tőlem? 19/F

Figyelt kérdés
Volt egy lány, aki rendkívül bejött nekem még pár éve. Egy jó ideje barátok voltunk már, de én úgy döntöttem bepróbálkozom nála, de ő jelezte nekem, hogy nem jövök be neki, szóval nem lett semmi az egészből. Utána meg is romlott a barátságunk és ritkábban beszéltünk csak. Az utóbbi pár évben ritkán találkoztunk csak, és ritkán beszélgettünk. Most az egyik ilyen beszélgetés során felvetette a csaj, hogy találkozhatnánk. Én igent mondtam, mert hát miért ne? Úgy sincsen jobb dolgom. De mit akarhat ennyi idő után? Most találta ki hirtelen, hogy ismét legyünk barátok vagy mi?

2021. okt. 1. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szexelni akar egyszerűen és nincs más kéznél...
2021. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idős vagyok, mint te, nyáron pedig ugyanez megtörtént velem is. Nálam az volt, hogy akart valamit a csaj (csak keresztbe tettek neki), úgyhogy talán itt is ez a helyzet. Beszélgessetek, találkozzatok, aztán kérdezz rá nyugodtan, hogy miért akart veled újra kontaktba lépni.

Sok sikert!:)

2021. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Az is lehet, amit az első írt, de szerintem is inkább meggondolta magát és rájött, hogy inkább Te, mint mások.
2021. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!