Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek, ha egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy 16 éves lány összejönne egy 22 éves fiúval, az nem lenne gáz?

Figyelt kérdés
Mármint ezt úgy értem, hogy a korkülönbség miatt...

2018. okt. 22. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a felállás nem rég volt már.

Miért lenne az?

Alapban nem gáz.

De ha ezt a kérdést itt fel kellett tenned, akkor ne gyertek össze!

2018. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyátalán nem. Én is 16 éves lány vagyok és simán összejönnék egy 22 éves fiúval
2018. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor lenne gáz, ha apád lenne :D
2018. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat év ugyan már, ha húsz lenne akkor igen de már ilyet is láttam és elsőre nem mondtam volna meg mekkora korkülönbség lehet.
2018. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

És TE mit gondolsz erről? Ne alapozz az emberek véleményére, alakíts ki sajátot. Te is meg tudod tippelni mennyiféle ember van és milyen válaszok. Kit érdekel, hogy mi a normális másoknak? Az számít mi a normális neked.

Miért akarsz vele lenni? Biztos húz felé a szíved? Nem csak egy megértő barátot látsz, nem egy istenítendő valakit, nem egy embert, akire szükséged van valami más miatt?

Az én véleményem az, hogy szabad vagy. Ismerd meg barátként, légy közeli barátja, ne az, aki azért barátnője, hogy "szükségeit kielégíti". Szóval miért hívnád párkapcsolatnak? Hogy kisajátítsd? (Természetesen nem akarod, hogy lecsapjanak rá) De bízz benne, ha te vagy a szívében, és ő az igazi, akárkivel van, vagy te akárkivel vagy tudni fogod. Ne csak randiként ismerkedj vele, hanem csak úgy.

Ezek csak tanácsok! Javaslatok. Nem rábeszélni akarlak, meggyőzni. A te felelősséged, mennyire gondolod igaznak az én véleményemet.

Hajrá!

2018. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj és velem jön össze, akkor semmi probléma.
2018. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátom 23, én 16.

Hajrá :)

2018. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!