Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban működőképes lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban működőképes lenne egy ilyen távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Röhejesnek tartom én is a kérdést, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. A (volt) barátom dobott egy csaj miatt, akivel soha nem találkoztak, neten ismerkedtek meg. Itt jön a vicc. A leányzó kb. 10000 km-re él tőle/tőlünk, a történet férfi főhőse mégis azt állítja, hogy szerelmes. Tudom, nem szép dolog itt rinyálni, de mégis zavar.


17/L



2021. okt. 4. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem működőképes.
2021. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Idióta. Jobb is, hogy dobott. Az ilyen még könnyet sem érdemel. Írogasson csak évekig, ha neki ebből áll egy kapcsolat.
2021. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy az a lány jobb mint te. xd
2021. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem lesz tartós, de Te ne fogadd őt vissza, hiszen náladnál másra vágyik (vagy valamelyik tulajdonságod vagy szépséged miatt). Jön még, aki odalesz érted.
2021. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár..


Kamu az egész, de igazából nem tökmindegy ha kidobott??

Valószínű megcsalt, csak még nem derült ki, és így már nem is fog...


Felejtsd el az ilyen gerinctelen majmot!

Hülyére vett, átvert...


Ki vagy dobva, szabad vagy!


Lépj tovább rajta, és csak a szépre emlékezz!

2021. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még az is felötlött bennem, ebbe a mai "univerzális" világba, hogy lehet biszex a csávó, és most bepasizott...

Ennek meg ez a egyik legjobb lepattintós módja, ha a csajt nem találja alkalmasnak arra, hogy beavassa a kis titkaiba...


Egyben biztos vagyok, kamu a "távbarátnő" !

2021. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és sajnálom, ha valaki úgy vélte, hogy hisztizem.
2021. okt. 5. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!