Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből látszik, ha egy fiatal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik, ha egy fiatal fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés

15 évesről van szó. Nagyon furcsán viselkedik. Néha mintha direkt azt akarná mutatni, hogy nem érdeklem őt. Soha nem bunkó, nem bánt meg, csak ha sok ember között vagyunk mindig úgy viselkedik velem, mintha egyáltalán nem érdekelném őt, olyan mintha sokszor direkt rájátszana. Viszont ha kettesben vagyunk, vagy kisebb társaságban gyakran rámmosolyog, megérint, nevet a vicceimen. A barátnőim azt mondják tuti bejövök neki, de én nem tudom.

Nekem is tetszik ez a fiú, csak olyan furcsa jeleket ad.



2021. okt. 11. 00:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátnője
2021. okt. 11. 00:30
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy?
2021. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Fix be jössz neki. De azért társaság miatt másképp viselkedni azzal aki tetszik neki...Hát tényleg gyerekes.
2021. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Majd ha a szemedbe mondja, akkor lehesz benne biztos. Addig csak "játszik veled".
2021. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!