Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik még olyan párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan párkapcsolat, amelynek tagjai egymásra pillantásából látszik, hogy szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
Amikor ránézek egy párra az első dolog, amit megnézek, hogy hogyan tekintenek egymásra, látszódik-e a szemükben a szerelem csillogása, amiből rögtön lehet tudni, hogy nem közömbösek egymás iránt. Gyakran semmi ilyesmit nem fedezek fel a tekintetükben. Csak én vagyok ilyen, aki szerint ha az ember szerelmes akkor csillog a szeme és úgy is tekint párjára? Vagy ők nem szerelmesek a másikba?
2016. júl. 11. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül csak az a szerelmes akinek csillog a szeme 😄
2016. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Miez?! Azért mert rájuk nézel ne ítéld már el őket hogy biztos nem is szerelmesek.Mentalistának érzed magad?
2016. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ha valakit szeretek, a tekintetem mindent elarul. De ha megeroltetem magam akkor el tudom fojtani
2016. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább friss pároknál keresd :D
2016. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert az ember szeme sok mindent elárul, ugye a "szem a lélek tükre", és kíváncsi vagyok rá, hogy osztozik e még valakinek a véleménye az enyémmel.
2016. júl. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!