Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meleg osztálytársad? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meleg osztálytársad? Hogy állaz hozzá?

Figyelt kérdés
Fiúk válasza érdekel. Nem zavar titeket öltözéskor pl? Vagy fiús témákban? Hogy vagytok vele?
2021. okt. 20. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van meleg osztálytársam és nagyon jó arc.:D Egyszer érkezett hozzánk egy új lány, kicsit félt először, ezért az ofő kedvesen megjegyezte neki, hogy "Sok fiú el is pirult!". Erre a meleg srác: "Azért nem mindenki...". Majdnem megfulladtunk, úgy röhögtünk. Alapból nem beszélnénk a másságáról, viszont ő rájátszik arra, hogy meleg, sokszor direkt ki is figurázza magát. Senkinél nem próbálkozott be, vagy ilyenek. Nagyon örülök, hogy nekem ő az első benyomásom egy meleg fiúról.:)
2021. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon semmit nem szólunk hozzá. Tudjuk hogy az, de nem nyomul senkire, meg nem viselkedik gàzuk. Max annyi hogy nem vele beszélgetünk csajokról.
2021. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem volt (azóta sem tudom biztosra).


Birtam, de ugyanakkor naív is voltam, mert a befolyását ellenem használta, és rámterelte magróla gyanut, nekem meg mivel első második szakközépbe nem volt barátnőm a környezetváltozás miatt, így én lettem az osztály ügyeletes "bzija"...

30 fiú 2 lány volt az osztályba, azok is bányarémek meg beképzeltek, az egyiket visszautasítottam mert tőlem 5 évvel volt idősebb és velem egymagas, na az mégjobban olaj volt a tűzre!


Aztán harmadikba koppant az egész évfolyam, a segghülye ofővel együtt mert addigra kicsit kigyúrtam magam és összejöttem egy nekem tetsző csajjal aki már kocsival járt, és nem a suliból!


Az osztálytársam DJ lett (végzettsége szerint hentes), és van valami 15 évvel idősebb két gyerekes alibi felesége, aztán közös fotó a gyerekekkel meg sehol.. Az asszony meg úgy néz ki mintha az anyja lenne...

2021. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Ebből már kezdtek divatot csinálni, mintha valami normális dolog lenne.

Természetellenes, tehát nem normális. Pszichológust javasolnék neki. Gyógyítható.

2021. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondtam neki, h b*zi, es azota legjobb baratok vagyunk
2021. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem csak biszex lányosztálytársam van, de most van fiú párja így nem idegesit. Hát ha lenne fiú osztálytársam nem utálnám ki meg ilyenek csak óvatosan kikerülném
2021. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
antigender.org
2021. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Van persze, már szopott is...
2021. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
93%

Volt kettő mind a kettő lány lett,az egyik át is operáltatta magát sok csaj meg irigyelné ahogy kinéz most.

Egy lány akivel jóba voltam suliban szín 5-ös kitűnő tnauló,belőle meg fiú lett,lesokkoltam mikor láttam a facen, szakállal meg bajusszal.

2021. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Volt kettő is, de lesz@rtam.
2022. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!