Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az osztálytársam (fiú) meleg?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó (17 éves és fiú). Az a gond, hogy egyre többen mondják rá hogy meleg és így én is elgondolkodtam hogy az e...

Az arra utaló jelek a következők:

Nem volt még barátnője, sose hallottam volna hogy tetszik neki egy lany. Tudja , hogy kell műkörmöt építeni. Az egyik lány osztálytársamtól elkérte a hajfestéke színének a kódját mert be akarta festetni a haját( szőkére, de a srác alapból az). Etika órán felhozta a tanár a másság témát és ő elkezdett "juuuj"-ozni. A mozdulatai, beállása. Sokszor elkülönül a többi fiútól (nekem azt mondta azért, mert éretlenek) Szeret vásárolni, szereti a divatot. A barátnőm anyukája (okos és inteligens felnőtt nő) egy uszodába jár vele és mindenféle háttértudás nélkül megkérdezte a barátnőmet, hogy meleg e a srác. Szerintetek?



2016. nov. 23. 15:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A leírás alapján lehet hogy az, de szerintem az lenne a legjobb, ha megkérdeznétek tőle. Természetesen legyetek vele kedvesek és megértőek, mert egy ilyen dolgot nem a legkönnyebb bevallani.
2016. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
És mi van, ha az?
2016. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Lehetséges, hogy az minden esetre engem nem nagyon érdekel más nemi identitása, úgy vagyok ezzel amíg nem előttem csinálják addig no para, de heterokra is vonatkozik ez nálam, mert mi az már, hogy egymásra másznak pld a buszon és akkor jönnek ahangok, bleeeeeeeeee...

17F

2016. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerelmes vagy belé? Nem? Akkor hagyd szegényt békén, had élje az életét, akár meleg, akár nem
2016. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
" Az a gond, hogy egyre többen mondják rá hogy meleg" és ez miért is gond?
2016. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy eltaláltad... tetszik a srác...
2016. nov. 23. 16:22
 7/11 anonim válasza:
100%
U r my new OTP FUCK YES SO CUTE OMG YYYYYEEEEEEEESS
2016. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem voltam fiúk közelébe soha, nem is beszélgettem velük. Barátnőm sem volt addig míg fel nem nőttem. Úr isten, akkor most én is meleg vagyok? O.o

Arra elég gáz, hogy nem gondoltok, hogy azok a dolgok amiket tud, lehet családon belülről tudja, esetleg tesójától, nővérétől, vagy más családtagtól.

2016. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdeklődd meg tőle, hogy meleg-e.

De egy valamit fogadj meg. Ne vond bele a tömeget. Ez az ő élete, te meg érdekled. Nem hiszem hogy megsértene azzal, hogy azt mondja hogy meleg vagy sem.

Ha meleg is, még mindig alkalmazhatod mint vásárlási tanácsadó, és legalább boldogan beszélgethetsz vele. Persze nem teljesen boldogan, de hátha el tudod csábítani. Rajtad múlik minden.

2016. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 petike30 ***** válasza:
16%
Idiota stubid kérdés és ha az mi a f..z közöd van
2016. nov. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!