Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy barátom 3 hónapig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátom 3 hónapig jártunk de én nem adtam le magam nem álltam készen és ő elhagyot nem mondta miért de tudom hogy azért mert nem adtam le magam. Szerintetek szeretet vagy nem? Pasik tik medig várnátok a barátnőtökre? (Öszintén)

Figyelt kérdés
Akor 15 voltam ő pedig 18.
2021. okt. 28. 22:23
 1/4 anonim válasza:
100%

Nyilván nem szeretett, ha rögtön elhagyott amint nem tudott ágyba vinni… ez nem szerelem.

Lesz olyan, aki tiszteletben fogja tartani, hogy neked mennyi idő kell erre és nem fog erőszakoskodni, nem fog elhagyni, hanem kivárja.

2021. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ateltem ugyanez. En is erre kerestem akkor a valaszt. De rajottem, hogy nem szeretett. 3 honapig jartunk, 1 nap ugy esett, ott kellett aludnom nala. Beprobalkozott, en haritottam. (sot, en hulye segitettem rajta-kezzel) masnap kikisert a buszhoz, majd nem keresett napokig, illetve en nem tudtam elerni. Majd par nappal kesobb, mikor vegre eletem, szimplan dobott a telon keresztul indok nelkul. Megkerdeztem tole, hogy akkor is dobott volna, ha szetteszem a labam. A valasz kiabrandito volt. Igen, akkor is dobott volna. Pedig tudta, hogy szuz voltam. Az ilyen alakok undoritoak. (par honappal kesobb ossze jottem egy pasival, aki azt mondta, hogy akar egy evet is tudna varni. 3 honap utan en vetettem ra magam. Ennek mar majd 20 eve es egyutt maradtunk)

Ne bankodj azutan a sgfj utan, hidd el, lesz majd olyan, aki megerdemel.

2021. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy hónap után jelet adta nekem hogy leakar feküdni de mondtam neki hogy legalabb egy évet várjon .mindegy azután hogy szakítottunk én más fel év után lett egy masik barátom akivel az meg is történt de viszont szakítottam vele mert nem mentek köztünk a dolgok. Ezután 5honapal később megint jelentkezet nálam (az a személy aki nem bírt várni rám )könyörgött hogy adjak neki egy eséjt nagy nehezen adtam neki 1 hónapig együtt voltunk de nem adtam oda magam nem bíztam benne.Erre megint elhagyott azt mondta időt kér na persze én meg kiosztotam.Majd rájön mit vesztet.🥴🙆
2021. okt. 28. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

15 évesen miért akartál egyáltalán pasival járni? 18 évessel?

Amúgy akkor még igazad volt ennyi idővel is.


Ezek után 16 évesen még mindig korai volt.

Az 1 hónap... hát... talán ott is igazad volt, és neki kellett volna még várnia.

De jobb lett volna, ha 15 évesen te még nem kezdesz így ismerkedni, főleg ennyivel idősebbel nem.


Ezek után, 17 éves korodban, és úgy, hogy már 2 fiúd is volt, a fiúk még kevesebbet lesznek majd hajlandók várni rád.

Ami nem jó dolog, de nem nagyon fogsz találni másfélét.

2021. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!