Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, nektek mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi lenne a véleményetek, ha a barátnőtök ennyire "rátok lenne kattanva"? Zavaró az, ha a lánynak a barátja a "világ közepe"?

Figyelt kérdés

Ölelget, gyakran leírja, hogy mennyire szeret téged, általában gyorsan visszaír, annak ellenére sem ábrándul ki belőled egyetlen percre sem, hogy néhaa nem olyan vagy vele, amilyennek kellene, akkor is melletted marad, ha a barátai egyértelműen nem örülnek nektek, ha esetleg valami borzalmas ok miatt szakítanátok, akkor sem adja fel és akkor is reménykedik, hogy nem végleges a dolog, még akkor is, ha ez esélytelennek tűnik, minden szavával próbálja érzékeltetni veled, hogy mennyire fontos vagy számára, boldognak szeretne téged látni, ha pedig rossz kedved van, megpróbál felvidítani, ha van valami bajod, akkor valami használható tanácsot adni, bűntudata van, ha megbánt téged és gyakran kér bocsánatot, a hisztiszintjét próbálja a lehető legkevesebbre szorítani, te vagy az oka arra, hogy próbáljon érdekesebb, jobb és szebb lenni, mindeközben amennyire tud, önmaga marad, lehet vele hülyéskedni is és egyszerűen nem tud kevésbé szeretni téged...

Úgy érzem, nem normális, hogy ennyire szeretem őt. Annyiszor megkaptam már külsős emberektől (nem feltétlenül barátoktól, hanem akár közös ismerősöktől is, nem is kevéstől...), hogy ő nem érdemel meg engem, hogy találhatnék olyat is, aki jobban néz ki, aki foglalkozna velem, akinek nem csak "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon lennék... fogalmam sincs, miért vagyok odáig érte ennyire, ez már beteges, nem...? Akárhányszor bánt meg engem, én nem tudok haragudni rá és oké, hogy szerelmes vagyok, de ez szerintem már lassan több, mint szimpla szerelem a részemről...



2018. febr. 17. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt ő viszonozza is, akkor ez egy jó kapcsolat.

Ha csak te vagy ilyen és ő nem foglalkozik veled, akkor nagyon gáz.

2018. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Élőben ő is ilyen. Komolyan, olyankor irigykedem saját magamra, amiért ő csak az enyém.:D

De vannak dolgok, emberek, amik/akik fontosabbak(?) neki, tehát például amikor írok neki és játszik, akkor gyors válaszra általában nem nagyon számíthatok... ugyanakkor nem is várhatom el, hogy az eddigi életét teljesen átrendezze miattam, de az ilyen apróságok akkor is rosszul esnek, pont azért, mert én, azt hiszem, jobban szeretem őt...

2018. febr. 17. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy szereted egy dolog. De ettől még nem kell megfojtani. Nem kell minden percet megosztani és kierőltetni a figyelmet. Amit együtt töltötök időt, az legyen inkább minőségi.
2018. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, kimaradt. Hagyom "létezni" is, nem szaladgálok utána folyamatosan. Azért egy kis magányra még nekem is szükségem van. :)
2018. febr. 17. 12:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ő részéről mégsem volt ekkora szerelem-boldogság...
2018. febr. 28. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2018. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
Én ilyen vagyok fiúban ^^”
2018. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
^^
2018. márc. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!