Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mit jelent,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelent, mikor használjátok sokszor egy fiú nevét a beszélgetés során?

Figyelt kérdés

Akár szóban, akár írásban.

Arra gondolok, amikor direkt úgy mondtok vagy írtok valamit, hogy hozzáteszitek a fiú nevét is.



2021. nov. 1. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy róla van szó?

Vagy mégis mire gondolsz? Talán van akinél egy név kötőszó, mint egyeseknél b@zdmeg?

2021. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ő is szerepel a történetben.
2021. nov. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Én ertem a kérdést. Nálam, ha a fiúnak volt általaban egy beceneve, amin mindenki hívta, de én a keresztnevén kezdtem hívni az azért volt, hogy észrevegye, hogy többet akarok. Volt akinek tetszett és volt akit zavart.

Sok esetben az agyam állt át erre, de csak azért, mert mondjuk chateléskor nem a becenevét írta ki hanem a keresztnevét és így ragadt rám.

Ha nyomatékosítok egy ember nevével az azért van, mert azt akarom, hogy a mondandómra figyeljen. Legalábbis nálam. Régen is így volt és most is így van.

25/L

2021. nov. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon jó viszonyban vagyok vele, legjobb barátom, vagy ilyesmi
2021. nov. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra akarsz kilyukadni hogyha tobbszor mondom ki a nevet akkor bejon?

Nem.Ez nem igy mukodik.

2021. nov. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

De 5-ös válaszolónak igaza van.

2021. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Van egy lány barátom, aki imádja a nevem, ezért sokat mondogatja, pedig nem érez irántam semmit. Nem jelent semmi különöset.:)
2021. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!