Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Félek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Félek előre, hogy offolni fognak, bár ennek még nincs jele (úgy gondolom).

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel a munkahelyen ismerkedtem meg, és eléggé szimpatizálok vele. Nagyon aranyos és nagyon jól elvagyunk. Hétvégén rám írt, hogy jövőhét hétvégén lenne-e kedvem elmenni valahova. Azóta nem beszéltünk. Raktam ki képet insta napomba, hátha ír rá valamit, de nem történt így.

Mivel hozzászoktam, hogy offoltak néhányan, sajnos megint emiatt idegeskedek, és igen eléggé egy túlgondoló személyiség vagyok.

Csak az lenne a kérdésem, hogy felesleges-e ilyenen rágódnom előre, csak azért mert 3-4 napja nem beszéltünk. Persze azt is mondták, hogy írjak rá, mert természetesen a fiúknak is ugyanúgy jól esik, ha a lány keresi őket, csak félek, hogy zavarok.

17/L



2021. nov. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod zavarni, főleg ha ő is kedvel téged.

Nyugodtan írj rá, ne várd a sült galambot :D

2021. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy offolni fogna, ha elhívott valahová. Viszont szerintem addig is írj neki, mert ő is hiheti azt, hogy te nem érdeklődsz felőle.:)
2021. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írj neki, biztos örülne. :D
2021. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2021. nov. 2. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha elhívott valahová, az tök jó, ez már egy bók,hogy tetsszel neki, miért offolna?

Ráírhatsz, hogy na, akkor hétvégén találka, mit hozzál, reméled, jó idő lesz.

A túlgondolásra: most még alig ismered, tehát nincs akkora súlya, hogy ebből mi lesz. Tetszik, ez szuper, de most annak jön el az ideje, hogy megismerjétek egymást. Tehát lehet, hogy szuper lesz, de lehet, hogy valami nem fog tetszeni neked, vagy neki. De egyenlő értékű felekként gondolj magatokra, neked is vannak fontos dolgok, amikre figyelsz, neki is. Szóval a helyett, hogy azon rágódnál, hogy jaj, offolnak, gondolj arra, hogy apuskám: lehet, hogy offollak, ha nem vagy elég jó srác! :-) De csak azért írom ezt, hogy nem csak neked kell elég jónak lenned hozzá, hanem neki is hozzád! :-) 48f

2021. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
A meghívására még nem reagáltál? Mire vársz? Könnyen azt hiheti, hogy nem érdekel a találka.
2021. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!