Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből a szeretett srácot?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác akibe beleszerettem. Onnan tudom, hogy sosem szerettém még senkit ennyire, szinte remeg a lábam amikor beszélünk, vagy mikor meghallom a hangját, nem fellángolás. Pár hónapja ismertem meg, az egyik közösségi oldalon beszélgetünk, de már hetek óta nem beszéltünk normálisan és ha én nem keresem őt, ő sosem keres. Nagyon fáj, de érzem ha így folytatom akkor depressziós lehetek, amit nem szeretnék. Tudnátok adni ötleteket, hogyan sikerülhet kiverni a fejemből?


17/F (Bi,szűz, passzív, és még sosem volt senkivel egy elcsattant csókom sem)



2021. nov. 4. 21:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Próbálj keresni egy másik pasit,srácot.
2021. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beleszerettél akkor nem tudsz belőle kiszeretni parancsszóra.:-\ hagyd hogy lecsillapodjon, aztán majd jön más
2021. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából nagyon hasonló van most velem is, viszont tanácsolni nem igazán lehet semmit. Szerintem jó válasz sincs rá, hiszen az érzéseid ellen nem igazán tudsz tenni semmit, legalábbis nekem soha nem ment őket irányítani. Talán csak ha az időre bízod magadat, lefoglalod a gondolataid és nem keresed őt sehogy.


Egyébként lány vagyok, de ha van kedved valakivel megbeszélni ezt (hiába idegen vagyok) írhatsz esetleg ^^


Mindenesetre minden jót

2021. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bézból ütővel.
2021. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!