Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből, ha ő mást szeret?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel elég közeli viszonyban vagyunk. Részemről nem közömbös és lehetne több is, viszont ő másba szerelmes. Szexuálisan van vonzalom, de én ki akarom verni őt a fejemből.

2019. dec. 24. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem megy, kiverem én a fejedből. Keress bizalommal!
2019. dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
94%
Idő. :( vagy randizz mással! Bár velem az exbarátommal én úgy lettem jóban, hogy mindig meghallgattam az áradozásait egy másik lányról, adtam neki tippeket, hogy hívja randira, de közben szerelmes voltam belé. Aztán..egy buli kellett hozzá hogy legyen valami, és ráébredjen ő is, hogy inkább velem kéne lennie. Szóval van remény!
2019. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
*a velem szó véletlen
2019. dec. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Kokain
2019. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Klau97hun ***** válasza:
89%
Mitől vagy biztos benne hogy másba szerelmes? Jelenleg a ti kapcsolatotok hányadán áll?
2019. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy megszakítod vele a kapcsolatot. Tiltod mindenhonnan és magadat is erre figyelmezteted, amikor épp elgyengülnél és már hínád is.


Hideg fejjel zz ilyen egyszerű.

2019. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha megoldható, iktasd ki az életedből. Úgy nem fog menni, ha rendszeresen találkoztok, beszéltek, fb-n meg a többin is nézegeted.

Van egy fickó. Totál hidegen hagyom (ami nem meglepő), így köszönésen kívül nem is beszélünk, meg semmi. De heti 2-3 alkalommal találkozunk. Hát ennyi elég is...

2019. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szépen vond ki az életedből.
2019. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne verd ki a fejedből, hanem nőj fel a feladathoz.
2019. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#5 Annyit tudok biztosra, hogy velem kezdene, ha nem lenne a másik. Viszont a jelenlegi helyzetben sem ő sem én nem fogunk kezdeményezni. Így biztos, hogy nem vagyok semleges neki, viszont ebben a háromszögben én nem szeretnék részt venni.
2019. dec. 25. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!