Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan tini (18 alatti),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan tini (18 alatti), aki a családban nyíltan fel tudja vállalni, hogy lmbtq? Elfogadják, sőt a párkapcsolati dolgait meg is tudja beszélni velük?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Egy 18 alatti, ezt még ne döntse már el, majd ha felnőtt, akkor eldönti.
2021. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
1, ja mert, hogy ez döntés kérdése. Aha, oké. Akkor nem értem miért nem a heteroszexualitás mellett döntöttem. Könnyebb lenne az életem az tuti, például nem kéne azon izgulnom mit szól majd hozzá a kissé homofób családom, ha megtudja. :D
2021. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
1, 17 évesen még nem döntheti el, de amint betölti a 18-at, már másnap el is döntheti? XD Hú, jó sok múlhat 1 napon akkor. Egyik nap még az ember nem tud döntéseket hozni, másnap meg már ilyeneket is el tud dönteni. xd
2021. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Én azt mondtam, majd ha felnőtt, nem azt mondtam, hogy akkor lesz felnőtt, ha 18 elmúlt, a 18 alatti meg beletartozik a "nem felnőtt" nagy halmazba.
2021. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

#4

Az, hogy a gender őrület elment egy egészen beteg irányba az oké, még azt is mondom, hogy igazad van. De hogy jön ez most ide? A kérdés nem ez volt. Ráadásul egy 13-14 éves is el tudja már dönteni, hogy kihez vonzódik. Nem kell ehhez nagykorúnak lenni.

2021. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem meg nem tudja eldönteni. Pl. a lányok háromnegyedének van bi hajlama, ami általában tini korában tetőzik náluk, még kísérleteznek is. Tegyük fel egy ilyen lány, egy olyan közegben van, ahol mindenki azt mondja magáról, hogy leszbi, s csak hogy tartozzon valahova, illetve mert ezt látja, ezt látja a médiában is, ő is annak véli magát, majd pár év múlva rájön, hogy ja hát ő mégsem leszbi. Ilyen kib**zott egyszerűen jön ez ide :)
2021. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

#1

Serdülőkortól kezdve az emberek vonzódnak másokhoz. A serdülőkor nem 18 évesen kezdődik. Te mikor vonzódtál először másokhoz? 18 éves korod felett? Ezt így látatlanban is meg tudom mondani, hogy biztosan nem, mert ez biológiai tény, ami minden embernél ugyanúgy van. Ha valaki 18 felett kezd el vonzódni, ott baj van. Még sosem találkoztam ilyennel.


Kérdező:

Sajnos én eddig nem találkoztam olyannal, aki azt mondta volna, hogy könnyen tudott erről beszélni a szülőkkel. 3 ismerősöm jut eszembe, akikről tudom, hogy jó viszonyban vannak a szüleikkel, de arról még nem beszélgettünk, hogy konkrétan ezt hogyan fogadták el. Olyanokat hallottam már, hogy a szülők úgy gondolták, hogy majd kinövi és hagyták a dolgot, de konkrét elfogadást, támogatást még nem láttam sajnos.

2021. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Van egy leszbikus osztálytársam, akinek nagyon elfogadó szülei vannak, szóval ő neki nincs ezzel problémája.:)
2021. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

#6


Valójában egy férfi kétszer nagyobb eséllyel lesz homoszexuális, viszont a női homoszexualitással elfogadóbb a társadalom lasd itt:


[link]


Tehát ha sokallod az egymással csókolózó tini lányokat, akkor én azt mondom: csókolózó, egymást fogdosó tini fiúból legalább annyi, vagy még több van, csak ők nem merik felvállalni.


Sőt, a nőcsábászok többsége úgy gondolom, a férfiakhoz is vonzódik, csak nagyon azt akarja mutatni, hogy ő a Don Juan.

2021. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
#pride
2021. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!