Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, mert hülye voltam?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátnőmmel, viszont nem emiatt érzem magam jelenleg rosszul, hanem mert ezután egy héten keresztül próbáltam őt visszaszerezni, kb 4-5x utasított ez idő alatt vissza. Azért elszomorító duplán, mert nem az első barátnőm, viszont egyfolytában adta alám a lovat olyanokkal, hogy mondta, hogy szeret és hiányzom…

Ezenfelül az egyik nap úgy voltam vele, hogy akkor lemondtam róla és kikövettem instagramon, amire nagyon kiakadt és rám írt veszekedni.



2021. nov. 15. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

El kell őt felejtened. Játszadozik veled, és csak téged szivat. Valószínüleg fél, hogy néküle lennél boldog. Ne érdekeljen, sz@rd le, már bocsánat. Kövesd ki mindenhonnan, tiltsd le, ha veszekedni akar. Nem vagy a barátja, ne foglalkozzon veled. Főjön a saját levében és mérgében. Te pedig menj tovább, feletsd el őt, és keresd azt, aki nem ennyire hisztis. :)

Ui.: Kíváncsi lennék a feje színére, amikor kiköveted mindenhol és letiltod. xdd

2021. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha én is úgy éreztem, hogy játszadozik. Azonban miután rám írt, visszakövettem, de azóta sem fogadta el. Furcsa. Nem értem a csajt, letiltani nem akarom, mert lehet gáz vagyok, de szerettem volna úgymond bölcsen elválni tőle.
2021. nov. 15. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az instás résznél akadtam ki igazán...
2021. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. nov. 15. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A történetben mindenki egy infantilis gyerek. Ezért értelmes megoldást és választ nem lehet erre adni. Lépj tovább, nőj fel.
2021. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért lennél gáz, ha letiltod? Szakítottatok, vége. Semmi joga nincs ezért veszekedni veled. Már nincs köze hozzád. És különben is Te mit foglalkozol vele, hogy mit gondol?
2021. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

És még belemegy a hatos a játékba.

Geez!

2021. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%
Marci értelek meg minden de azért ez egy icipicit cringe már.
2021. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!