Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam, mert...

Rosszul érzem magam, mert féltékenynek tűntem, szerintetek is gáz, szemtelen voltam?

Figyelt kérdés

Nagyon gyerekesnek érzem magam.


Esküvőnkre készülünk a párommal és van egy velem korombeli lány, aki fotóz és páromékhoz közel lakik, így ők jól ismerik. Az apja már régóta mutogatja nekem, meg lájkolgatja őt és mondta, hogy lehetne ő a fotósunk.


Megnéztem a képeit és még igazából most kezdte a lagzi fotózást, eddig csak 3-at fotózott, viszont az ilyen családi portrékat vászon előtt már elég sokat készített és nagyon jól megy neki valóban.


Megnéztük a képeit és párom is mondta, hogy hát lehetne ő.


Aztán én kiakadtam, hogy de én nekem nem tetszenek a képei. Szerintem rosszak a beállításai, vagyis túl egyszerűek és hogy szerintem még kicsit gyakorolnia kell ezt és szerintem találnánk jobb fotóst.


Az a baj, hogy mindenképénél kiemeltem, hogy de hát ez így nagyon rossz meg azt mondtam szörnyű. Mert pl. A hitvesi csókos képen egyikőjük arca sem látszik. Sok olyan fotó van amikor táncolnak és mindenki háttal van. Sok fura kép van, amit nem értek. Beállított képek vannak én meg hiszem, hogy ennél van jobb.



És párom apja teljesen megharagudott, amiért ezeket mondtam.


Másnap találtunk egy fotóst, aki ugyan 30 ezerrel többért fotóz, viszont neki van már 20 év tapasztalata és úgy láttuk nagyon szép fotókat csinál, jó szögeket talál, jól elkapja a képeket, meg szépek a színek is.


Erre mikor megakartam a párom apjának is mutatni, mintha a falnak beszéltem volna, mert őt más fotós nem is érdekelte.



Nagyon szarul érzem magam, mert olyannak tűntem mint akinek semmi se tetszik, aki elégtelen vagy mint aki féltékeny. Talán picit az is voltam, mert tudjátok rossz érzés nekem, hogy párom apja órákat zengett a lámy ügyességéről meg a magán életéről is beszélz már nekünk, hogy most lett vége egy 5 éves kapcsolatának és nem értem ez miért tartozik ránk. Aztán párom tetézte azzal, hogy mondta, hogy nem is akárkiért egy borzasztó csúnya lányért dobta és hogy nem tudja mit veszített, nem is érti pasiját.



És hát ez egy picit féltékennyé tett. De én tényleg amiket mondtam a képeiről azokat őszintén így gondoltam és párom is látta, hogy szerinte is jobb lenne egy tapasztaltabb.



Azért írtam ki a kérdést, mert szarul érzem magam. Én teljesen másban dolgozom és szeretem a munkám. Nem lennék jó fotós és rosszul érzem magam, hogy kritizáltam, mert fordított esetben nekem is nagyon rosszul esne, ha a munkám negatívan megítélnék, mert egyébként egy kedves, szerény lányról van szó, aki tényleg nagyon igyekszik és biztos vagyok benne, hogy pár év és nagyon profi lesz.



Azt szeretném kérdezni tehát, hogy szerintetek is nagyon szemtelen voltam és jogosan haragszik rám most a párom apja?:/ Az a baj, hogy az előzmények miatt kicsit tényleg túl toltam és hangosan panaszkodtam és annyira gáznak érzem magam. Sosem szoktam ilyen negatív lenni senkivel. Nagyon bűntudatom van.


Köszi a válszokat előre is.



2021. jan. 5. 00:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

1. Igen, tultoltad, egy egyszeru “megneztem a kepeit, nekem nem tetszenek, talaltunk mast” is eleg lett volna, ugy hogy tobbet nem beszeltek rola. A pasidnak sem kellett volna szapulni ot.

2. De apos se hisztizzen, gondolom az a baja, hogy o nagyon azt a csajt akarta, mert kedveli, esetleg mar be is igerte neki hogy fotozhatja a fia eskuvojet.

3. Card le mit mondanak, egyszeruen ne hozzatok fel tobbet a fotos temat, ha meg igen, annyit rola hogy mar meg van, es kesz. Ne spilazd tul, elfogjak felejteni, nem is ertem hova stresszelsz ennyit. Kesobb mi lesz veled, ha lesz egy vita, akarmirol? Ongyilkos leszel?

2021. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad szarul. A te esküvőd. Nem a fotós csajé és nem apukáé
2021. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
83%

Ha mindig, mindenen ennyire rágódsz, agydaganatod lesz 5 év múlva.

2-nem az apjához mész férjhez...

3-ha akarod, 3 egyszerű mondattal lezárod a témát, megmagyarázod, és letudva.

4-ezek se normálisak, ha ezen így kiakadnak, neked fontos a fotós, hát istenem.

5-te se vagy normális, hogy "féltékeny"? lettél a lányra.

6-apósod meg akarja kúrni a kiscsajt, vagy mi baja van? :D

2021. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
*feleségül
2021. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Ki fizeti az esküvőt? Csak mert ha pont após, akkor kicsit pofátlan mindenre húzni a szádat és 30ezerrel több kiadást csinálni neki.

Ha ti fizetitek magatoknak, akkor meg apósnak semmi köze hozzá hogy kit kértek fel fotósnak.

2021. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Valóban extrém gyerekes vagy, csakhogy baromian nem azért, amiért te gondolod. Hanem azért, mert felnőtt ember létedre RETTEGSZ az apóstól! Mi köze az apósnak a ti esküvői fényképeitekhez? Ti választjátok, mert a ti esküvőtök. Ennyi. Apósnak száj befog. Apóst rohadtul nem érdekli, hogy sz*rok a nő képei, apósnak tetszik a kis libuska, és munkát akar neki szerezni. El tudom képzelni, hogy még ágyba is vinné. Ha neked minden ellentétes véleményed miatt az éjszakai hánykolódásig menő lelkiismeret-furdalásod lesz, akkor iszonyú nehéz házaséletnek nézel elébe! Felnőtt vagy saját véleménnyel. A másikét meg senki nem kérdezte. Ugye nem fogtok apósék házában lakni?
2021. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem fogunk ott lakni!:D

Csak még otthon élünk:)

Nyártól külön.

Nem leszek beteg, csak nem értettem, hogy párom apja miért áll így ehhez.

Úgy éreztem nem akarja megérteni mi nem tetszik nekem és miért akarok mást.



Az esküvőt a szüleink fizetik. Egyedül a ruháinkat, gyűrűinket vesszük mi szégyenszemre. Többször is mondtuk már a szüleinknek, hogy nem akarjuk, hogy kifizessék, de nem engedik, mert hogy ennyivel is segíteni akarnak minket és mivel mindkettőnk tesójának állták már, így nekünk is akarják.


Meglenne nekünk rá a pénzünk és amúgy én büszke is volnék rá, ha saját magunknak fizetjük. De egyszerűen nem engedik, nem akarnak hallani se arról, hogy ne ők fizessék.

2021. jan. 5. 01:13
 8/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Tényleg nem rosszból, de amikor, és ahogy írsz, mintha egy kis 17 éves kiscsaj írna.

Ezen gondolkozz el.

Én sem vagyok öreg, csak 26, és már pár éve házas, de te biztos érett vagy a felnőttek világához?

2021. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Miért is ugathat bele korlátlanul az, aki fizeti az esküvőt? Ezt sosem értettem. Az én esküvőm. Ha valaki bele akar adni, akkor örülök, de tegye feltételek nélkül. Én sem halok bele senkinek a retkes pénze nélkül, van elég nekem is. Szemem sem rebbenne, ha valaki elzárná a pénzcsapot, mert egy zsarnok gci aki azt hiszi, hogy a saját esküvőjén van. Kihúznám a meghívottak közül és menne minden a maga módján a saját zsebből, ahogy eredetileg is terveztem.


Ezt most nem a kérdésre, hanem pár embernek, aki itt el van qrvára tévedve

2021. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%
9, tudod, alázatnak nevezik. Meg tiszteletnek. Ha valaki felajánl valamit ami neked megfelel, akkor fogadd el. Ha nem felel meg, akkor meg fizesd a saját pénzedből azt akit te akarsz, ne mástól várd el hogy az eredeti felajánlása feletti költségbe kelljen vernie magát.
2021. jan. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!