Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónapokig csaltam a barátomat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig csaltam a barátomat, de már nagyon megbántam. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok/voltam (mindkét fiúval). Mindig bűntudatom volt amíg csak írogattam velük már akkor, de képtelen voltam választani. A barátomat (az elsőt) szeretem nagyon, ő az igazi, őt akarom, de a másik sokkal jobban feltudott izgatni és jobban is él mint az a barátom akit szeretek, tehát több pénze van meg jobb körülmények, akit szeretek ő csóró. Ezt a másik fiút is szeretem, de közel sem annyira mint az elsőt, vele nem érzem hogy ő lenne az igazi, az elsőhőz érzelmi szinten sokkal jobban ragaszkodok, hozzá meg inkább testi szinten meg persze kedves ő is, de akkor sem vagyok belé szerelmes.

Aztán elkezdtem találkozgatni velük. Először az elsővel találkoztam akit szeretek, vele vesztettem el és az első csókom is vele volt. Aztán a másikkal is taliztam, vele is volt minden. Hol az egyiknél, hol a másiknál aludtam meg töltöttem napokat. Mivel távkapcsolat mind2 ezért nem kellett attól félnem, hogy rájönnek. 2 hónapig ez ment. Addig undorodtam magamtól, de akkor sem akartam magamat megfosztani az örömöktől. Kiéltem magam testileg a másik fiúval, nem szeretném már vele folytatni mert az elsőt szeretem, és ő is ki tud elégíteni. Most 2 hónapja szakítottam a másikkal, csak a barátomra fókuszálok, ő nem sejti és valószínű már nem is fogja megtudni. Akkor már ne mondjam el neki ugye? Mert tudom, hogy dobna. Sok esélyt adott már más okokból, ezt nem tudná lenyelni. Inkább hagyjam, hogy soha ne tudja meg mi volt és vele maradhassak?



2021. nov. 15. 13:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
26%
Kamu.
2021. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Többet nem lenne ilyen, ez is csak azért volt mert ugyanakkor ismertem meg mind2 fiút, szóval egyiknek sem mondhattam, h már van barátom mert egyszerre kezdtem mindkettővel ismerkedni kapcsolat cèljából.
2021. nov. 15. 14:01
 3/49 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos. :/
2021. nov. 15. 14:01
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
Nem olvastam végig, mert pár mondat után idegesítő volt.
2021. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
55%
Sose tedd! Ha eddig nem derült ki, akkor már ne reklámozd.
2021. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
5, igen én is ìgy gondoltam. Csak még mindig kísért a bűntudat, remélem ez elmúlik egyszer.
2021. nov. 15. 14:17
 7/49 anonim ***** válasza:
81%
Nem múlik el. :)
2021. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
7 már miért ne múlna? Idővel minden elmúlik.
2021. nov. 15. 14:37
 9/49 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne mond el!Ha elmondod és együtt maradtok ez mindig elő fog jönni és mérgezni a kapcsolatot! Ezt rakd rendbe magadban! Másrészről meg döntsd el mit akarsz ez nem tisztességes dolog megtenni egy olyan emberel akit elvileg szeretsz és fontos számodra! Játssz el a gondolattal ha veled történne meg ez, erre te hogy reagálnál hogy esne stb. ezt is gondold át! De ha menteni akarod a kapcsolatot hallgass! és többet ne tedd meg! "Legfőbb kincsünk a becsület"
2021. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
9 köszönöm szépen a válaszod, nem fogom megtenni mégegyszer ez biztos, most már jobban becsülöm meg szeretem őt eddig mint valaha. A bűntudat meg majd elmúlik, igyekszem nem foglalkozni vele meg elfelejteni ezt amit tettem, és a jelenre meg a jövőre koncentrálni, hogy ne kövessem el ezt a hibát többet. :)
2021. nov. 15. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!