Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány, akivel hónapokig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, akivel hónapokig beszélgettem, nem fogadott el tőlem egy ballagási bélyegképet. Talán rosszul értelmeztem volna, hogy ez azt jelenti, hogy nem kedvel?

Figyelt kérdés
Mert ezután én elküldtem melegebb éghajlatra.A barátnője meg elcseszett és azt mondta,hogy rossz a felfogásom.Miért,ez nem azt jelenti,hogy semmilyen formában sem kedvelt,csak kihasznált és szórakozott velem?

2016. jún. 11. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát de igen eléggé úgy tűnik hogy csak szorakozott veled. Elég bunkóság volt ez tőle hogy nem fogadta el.
2016. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!