Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig szemeztünk, kedves volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig szemeztünk, kedves volt velem,most teljesen ignorál. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Eddig szemezgettünk, néztük egymást, sokszor addig amíg valamelyikünk el nem kapta a tekintetét.es nem csak én, sokszor arra figyeltem fel, hogy ő néz engem és nem annyi ideig mint masokat. Most pedig teljes mértékben ignorál. Rám se néz, hozzám sem szól.


Egy tanáromról lenne szó amúgy. Konkrétan néha hátat fordítva tart nekem órát és mindenkihez van egy kedves szava, sőt nagyon jókedvű a napokban de rám rám sem hederít már, max névsor olvasáskor. Miért lehet ez?


Kissé bánt, mert úgy érzem elkezdtem össze zavarodni vele kapcs.-ban és érzéseket táplálni.. Nehéz elfogadni azt az ignorálást, de próbálom téli erobol viszonozni. Bruh tokom tele van bakker



2021. nov. 15. 17:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Előtte velem is olyan volt mint a többiekkel, nagyon rendes és figyelmes. M
2021. nov. 15. 17:59
 2/13 A kérdező kommentje:
... *
2021. nov. 15. 18:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2021. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De mit akarsz tőle? a tanárod :D Ha van egy kis esze nem fog veled kavarogni.
2021. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem léphet intim kapcsolatba diákkal, úgyhogy valószínüleg nem akarja, hogy félreértsd a szándékait.
2021. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%
elnezest.....hogy mi van?
2021. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő tanár, te a diákja vagy. Mi is a kérdés?
2021. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Észhez tért.

Ha kitudódna a kapcsolat, elbocsátanák. Az új munkahelye alighanem kikérné a mostani munkahelyétől (az iskolátoktól) az erkölcsi véleményt. Hát még, ha nős is lenne...!

Ne szemezgess vele, viselkedj vele szemben úgy, mint mások az iskolából. Ha mégis rámenős lennél, könnyen rád ülhet és mehetsz másik suliba.

Légy észnél.

2021. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ő kezdte az egészet, nem én. Amúgy nem bűnös szandekbol néztem a szemeit, hanem azért mert nagyon szépek. Az is szemezés? Nem flörtölni akartam vele meg stb
2021. nov. 15. 19:57
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja most rákerestem hogy mi is a szemezes pontosan, tényleg szemeztünk akkor lol
2021. nov. 15. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!