Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy fogalmazzam meg a kérdést de kicsit kifejtem. Van egy fiú aki mondjuk úgy ignorált, de közben mégis azt mutatja hogy érdeklem. Próbáltam tenni dolgokat hogy legyen valami de nem tudok már semmit. A tali témát mindig terelte, ebből az vehető ki hogy nem érdeklem és nem akar talizni. Sok próbálkozás után annyiba hagytam mivel kezelhetetlen. De emellett vannak dolgok amik azt mutatják hogy érdeklem. Amikor kerestem mindig aranyos volt velem, mindig reagált a közeledésemre, jó dolgokat hallottam vissza amiket mondott rólam, magától felhoz engem témaként a barátnőmnek és mesél rólam, közösségi oldalakon sűrűn reagál képeimre, követi mi van velem meg ilyesmi. Tudom hogy nagyon tetszem neki meg minden megvan igazából, de mégsem lép semmit. Barátnőm mesélte hogy mondta neki amikor felhozott engem a fiú hogy hát akkor írj neki de csak mosolygott, nem írt. Ezekkel elbizonytalanít, meg multkor azt láttam imádolgatta egy lány képeit. Már régóta el akarom érni hogy újra talizzunk és beszéljünk de minden ilyen próbálkozásom sikertelen volt és feladtam.

Nem tudom mit gondolhat mi lehet a fejében. Zavarban van vagy fél az egésztől vagy tényleg nem akar semmit vagy nincs kedve már hozzám vagy mi? Nem tudom. De ha nem érdeklem akkor miért mutat jeleket? Miért szivezget miért mesél rólam miért nézegeti mi van velem miért mutatja ki ennyire hogy bejövök neki miért csak jelezget? Még csak írni se ír nem hogy találkozna velem. Már rég lattam, nem is tudom mi lenne ha random összefutnánk köszönni se merne ?

Olyan nehéz túllenni nekem ezen mert elkezdtem kötődni hozzá és hiába próbálom terelni a figyelmem mindig csak rá gondolok. Nincs egy olyan nap hogy ne jutna eszembe. Nem tudok ez ellen tenni.

Mit gondoltok ez miért lehet, szerintetek ő akarhat valamit?



2021. márc. 10. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Akarhat,írj rá hogy ez van,ha akkor is ignorál hagyd.
2021. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, most megnyugtatná a kis lelked, ha azt mondanám, hogy biztos csak zavarban van stb., de valljuk be, hogy még a legfélénkebb, legelesettebb kisfiú se utasít vissza ilyen egyértelmű közeledést. Amiket leírtál, nem föltétlenül annak a jelei, hogy bejössz neki, mert olyan személyről is szokott beszélni az ember, aki nem jön be neki, meg olyannal is tud aranyos lenni az ember, aki nem jön be neki, olyannak a képét is szívezheti, aki nem jön be neki. Ezeket mind amolyan baráti gesztusból is teheti, és nem csak olyan célzattal, hogy "bejössz kislány". De ami a leginkább amellett szól, hogy nem akar tőled semmit, hogy nem megy bele a taliba. Ha egy fiúnak bejön egy lány vagy egy lánynak egy fiú, akkor nincs az az Isten, hogy ne akarna vele találkozni meg hasonlók. Sőt, ha már így tálcán kínálja magát egy tetszetős csaj, akkor nemhogy elmegyek vele találkozni, de én is ezerrel rástartolok, keresem őt stb.
2021. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es, nem feltétlen van igazad. Azt igazából nem lehet vitatni hogy bejövős vagyok neki, sokan így látják és velem együtt nem értik őt hogy most akkor mégis ez mi nála. Rá jellemző az ilyen határozatlan viselkedés meg zavaros éretlen felfogás, aki ismeri mind tudja milyen. Így már én sem lepődök meg ezen, csak valamit mégis lépnie kéne. Nem baráti jellegű dolgokat mesélt rólam, nem baráti jellegűen volt aranyos velem és nem baráti jellegűen ad jeleket. Az meg akárhogy mondod, egyértelmű célzás hogy ha beszivezgeti a képeim bejövök neki, tetszek mint lány. Értem hogy mire gondoltál, nyilván akik így közel állnak hozzád vagy valami azoknak alapból szivezgeted a képeit bármit tesz ki, de úgy hogy nem is beszélünk mióta, semmi kapcsolattartás nincs, csak figyelgeti a napjaim és a semmiből beszivezgeti időnként a képeim, akkor csak arra utal tetszem neki. Meg még ilyen kis rejtett célzás is lehet ez, mondjuk hogy nem felejtett el érdeklem keressem vagy valami. Barátnőm is mondja olyankor na akkor csak akarja csak bolond hozzá vagy ő tudja. De azt mindenki tudja róla hogy gyerekes. Emiatt szokták mondani hogy hagyjad nem te vagy a hibás, ennek így nem hogy te de sose lesz semmilyen nője ha ezt csinálja.

Van még egy dolog, régebben elég bunkó voltam vele de volt rá okom mondjuk, és ez nem tudom még mennyire fontos ebből a szempontból. Már azóta kerestem, rájöttem mit hibáztam bocsánatot is kértem nagyon kis édes volt csak a talit tereli állandóan. Egyszer majdnem összejött de abból se lett semmi. Már többször úgy voltam vele na jól van még utoljára megteszek egy lépést ha törik ha szakad ezt tisztázni akarom nem veszítek vele, de sose értem el semmit. Ja és más ilyen fiúkról is hallottam akik ennyir kezelhetetlenek voltak, aztán meg kiderült hogy végig akarták és mindig is fontos volt nekik a lány csak félénkek voltak, nem mertek vele lenni, féltek a helyzettől, zavarban voltak ilyenek. Oké hogy így kívülállóként azt mondja az ember akármilyen félénk legyen valaki talizni akkor is megy. De hát nem, ahogy látom nagyon nem. Némelyiknek idő kell míg összerakja magát, vagy utána kapcsol, de ennél a fiúnál nem tudom mi a helyzet. Nem tudom van- ebbe esély még.

2021. márc. 10. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem akar semmit!

Én is nagyon jóban vagyok egy lánnyal, írok neki csomó szívet, beszelek róla csomó embernek, sőt szerintem szép is, de sose jönnék vele össze, sose.


Fixen nem akar tőled kapcsolatot ez a srác sem, ahogy az előző is írta. Akivel akarok találkozni, arra barmikor szakítok időt! 😁


Sajnálom, de ez van 🥺🥺🥺

2021. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor explicit mondd el neki, hogy neked ő tetszik, és azért is akartál vele találkozni, az erre adott reakciójából tudni lehet, hogy hogy is áll hozzád. Ha bejössz neki, akkor valszeg azt mondja, hogy "de jó, te is nekem", ha meg nem, akkor ír valami visszautasító jellegű akármit. De én még mindig azt mondom, hogy ha nem keres, kibújik a találkozók alól, akkor 99,99999%, hogy nem jössz be neki, és ezt kár szépítgetni azzal, hogy határozatlan, gyerekes meg mit tudom én :D
2021. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!