Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudomásul vette az érzelmeim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomásul vette az érzelmeim?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és van egy lány aki nagyon tetszik. Egy ideje már beszélgettünk és eléggé kényelmesnek éreztem a helyzetet ahhoz, hogy beszéljek neki erről. Bár nem szeretem az ilyesmit üzenetben elrendezni, de mégis emellett döntöttem. Szóval leírtam neki, hogy hogyan érzek iránta. Az üzenetre semlegesen válaszolt, nem negatívan. Úgy gondolom, hogy a semleges reakció annak köszönhető, hogy nem üzenetben akarta megbeszélni. Azóta egyre többször "futunk össze" a suliban, rajta szoktam kapni mikor engem figyel, és ilyenkor rendszeresen rám mosolyog és hosszan tarja a szemkontaktust. Szerintetek komolyan vette az érzéseim? Esetleg megéri szemtől szemben is felhozni/ utalni rá?

2021. nov. 17. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg tőle, hogy akar-e többet, vagy barátok maradtok
2021. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Fordulj pszichológushoz. Bedöltök a veszélyes divatnak. Fiúk társaságát keresd. Lánynak születtél.
2021. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem fontos lenne ezt a témát élőben is felhozni. Az fog dönteni, amit akkor mond. Ettől függetlenül úgy tűnik, hogy jól haladsz.:)
2021. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es! Köszönöm az aggódást, de biztos vagyok az érzéseimben. Nem kételkedtem abban hogy lány vagyok. De ez nem jelenti azt hogy a fiúk társaságát kéne keresnem romantikus értelemben.


1-es és 3-as, köszönöm szépen a tanácsot. Ha lesz lehetőségem akkor feldobom a témát szemtől szemben is.:)

2021. nov. 18. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!