Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyházi iskolába járok és...

Ha egyházi iskolába járok és a tudomásukra jut hogy pszichiátriai kezelésben részesültem akkor elképzelhető hogy kirúgnak az iskolából? (Depresszió miatt)

Figyelt kérdés
Úgy érzem inkább kitagadja a társadalom azt akinek szüksége van segítségre:(

2020. okt. 14. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tankoteles korú vagy akkor semmi esetre se rughatnak ki csak úgy. Egyébként meg gondolom nem vagy ön- és kozveszelyes.

Tény és való, hogy itthon nem szeretik a mentális betegséggel küzdőket, de sokan képesek arra, hogy dolgozzanak, iskolába járjanak és nem csak otthon fekszenek(ez már egy súlyosabb forma, ha ennyire se tudja osszeszedni magát az ember.

2020. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyház és tanítása nem arról szól hogy "szeresd felebarátodat mint tenmagadat"?


Nos, akkor mi az ha nem diszkrimináció, ami ellen elvileg, többek között küzdenek? Mert Isten előtt minden ember egyenlő nemde?


Ebből is látszik mennyire álszent világot élünk.

2020. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Jézusom, dehogyis. Egyrészt nem rúgnak ki. Kettő nem vagy köteles beszámolni róla senkinek, még az iskolaorvosnak sem. Nem férnek hozzá az egészségügyi adatokhoz, de ha esetleg mégis megtudnák, sem csinálnak semmit, pláne nem rúgnak ki. Amúgy hány éves vagy?


Ettől függetlenül, nem ajánlom, hogy ennyi idősen feltételezem fiatalkorú vagy, hogy gyógyszert szedj. Nagyon veszélyesek. Nekem "csak" annyi volt, hpgy folyton mindenhol elaludtam, buszon, iskolában. Szedált voltam, nem használt kávé semmi sem... Hánytam, hasmenésem volt folyton. Borzalmas volt. Oké, a folyamatos szedáltság miatt eljutottam addig, hogy valóban nem érdekelt már a probléma.

2020. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Dehogyis, én is egyházi suliba járok és depressziós vagyok (mellette még van más problémám is). Nem fognak ettől kirúgni, nem tehetik meg.
2020. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!