Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? Ezek jelek? Többi lent

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja elkezdtem újra beszélni a kisgyerekkori szerelmemmel, még nem mondtam el neki, hogy tetszik nekem, de folyton bókolok neki. Mostanában azt vettem észre, hogy ő is jeleket ad, eddig sárga sziveket szokott küldeni, most pedig pirosat vagy ilyent: <3. Valamelyik nap épp írtunk és kérdezte hogy mit csinálok, mondtam hogy unatkozok és azt mondta hogy "nálam nem unatkoznál", meg hasonló eléggé kétértelmű szövegeket mond. Egy másik jel hogy random rám ír éjjel hogy elmondja mennyire fontos vagyok neki és mennyire örül hogy újból elkezdtünk beszélni. Nem tudom, hogy ezek jelek, hogy tetszek neki vagy csak túlgondolom?

2021. nov. 24. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy a hölgy vagy a férfi?
2021. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, elfelejtettem odaírni. A fiú vagyok, férfinak nem nevezném magam (azért tettem tini kategóriába)
2021. nov. 24. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek elég komoly jelek!

Légy bátor, és mondd el neki, mit érzel!

Ez a legegyenesebb út! És talán a legcélravezetőbb is..! :)

2021. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé egyértelmű jelek ezek!

Hívd el valahova, aztán majd meglátod.

2021. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-mas, az a helyzet hogy a nyár elején egyszer már elmondtam neki, de akkor visszautasított mert nem akart kapcsolatot senkivel, és akkor jeleket sem adott. De most jeleket ad és nagyon úgy tűnik nekem hogy tetszek neki.
2021. nov. 24. 21:47
 6/6 anonim válasza:
Hivd el randizni valahova aztan majd adja magát a helyzet. De szerintem nem fogsz azzal vesziteni ha megprobalod max az lesz a valasz h nem es megy minden tovabb mint eddig.
2021. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!